Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Produsele la preturi foarte mici

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
io_kent

io_kent

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 06.10.2015
Prieteni,nu stiu daca ati auzit,dar acum ceva timp a fost o mica eroare in sistemul de la Emag si cateva persoane au reusit sa cumpere diferite gadgeturi la preturi foarte mici. Cu ajutorul unui prieten am reusit sa descoperim si noi o astfel de eroare(bine mai mult el,eu doar am aflat si am raspandit) :) Am facut un video,sper sa va placa si sa va abonati.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Udq3RRTV_-Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Astept sugestii,pareri :)

Scuze ca apare watermarkul de la bandicam,nu am avut timp sa mai rezolv problema. Nu stiu cat va mai tine aceasta "eroare",nu stiu daca e ok sa ii spuna sa pentru ca nu este chiar o eroare,cred

#2
djxhouse

djxhouse

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 21.10.2006
Am plasat o comanda, si de la 399euro mi-a scazut pretul la 385euro... la [HK Stock] OPPO R7 Plus 2.5D 6.0inch Android 5.1 3GB 32GB Smartphone 64Bit Qualcomm MSM8939 Octa Core 13.0MP Gorilla 3 VOOC Flash Charge 4100mAh - Golden

LE - degeaba... nu am gasit nimic ca m-ar interesa. :)

Edited by djxhouse, 13 March 2016 - 11:27.


#3
io_kent

io_kent

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 06.10.2015

View Postdjxhouse, on 13 martie 2016 - 11:17, said:

Am plasat o comanda, si de la 399euro mi-a scazut pretul la 385euro... la [HK Stock] OPPO R7 Plus 2.5D 6.0inch Android 5.1 3GB 32GB Smartphone 64Bit Qualcomm MSM8939 Octa Core 13.0MP Gorilla 3 VOOC Flash Charge 4100mAh - Golden

LE - degeaba... nu am gasit nimic ca m-ar interesa. Posted Image
Da,am observat si eu ca la unele nu scade chiar atat de mult. Inca nu m-am prins daca e o eroare sau o strategie de marketing

#4
io_kent

io_kent

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 06.10.2015
UPDATE : Vad ca inca functioneaza

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate