Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Cine a folosit sau foloseste scriptul phpvibe ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
as vrea sa cumpar acest script phpvibe, dar ma intereseaza o singura chestie, dupa ce pun un video si ii dau share pe o pagina de facebook, apare poza cu buton de play cum e poza de mai jos ?

Attached Files


Edited by speedhubro, 26 February 2016 - 08:52.


#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Nu cred, pentru ca nu e uploadata direct pe serverul tau.

#3
vasileiorgu

vasileiorgu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 08.11.2015
Scuzaţi-mă că mă bag ca musca, dar am aruncat şi eu un ochi pe net după phpvibe, ăsta, să văd despre ce e vorba. Sunt curios din fire.

Am văzut. Pare un cms de tip youtube 2. Mult mai modic, desigur.

Ce e interesant, este ideea de a face bani de pe urma naivilor.

Gândiţi-vă în felul următor. Creez un script, un cms, de tip youtube şi nu îl folosesc eu, creatorul, ci îl bag la vânzare. Pe o sumă modică până la urmă, de câţiva zeci de dolari.

Ştiţi cum e asta ? E ca şi cum mi-aş vinde eu, creatorul, afacerea la cheie.

Vouă cum vă sună ?

Nu fiţi naivi. Gândiţi-vă de 7 ori înainte de a da bani pe un cms de tipul ăsta. Aici nu e vorba de un script avansat şi foarte customizabil, de tip wordpress, ci de un youtube 2. Cine are nevoie de youtube 2 dacă există un youtube 1 ? Au pus efecte în panoul de administrare. Pe bune ? Efecte în panoul de administrare ? Au şi jucării ? Pot să dau click şi să trag cu săgeţi ?

Fiţi serioşi.

Mai căutaţi. Există alternative. Vă deschideţi un blog aproape gratis, vă puneţi mintea la contribuţie, şi aşa poate să aveţi succes, nu cu un site dintr-ăsta de tip youtube.

E ca şi cu scripturile alea de anunţuri.

Frate, îmi fac site de anunţuri ! Şi te trezeşti după 3 luni ca n-ai decât 2 anunţuri puse de 1 utilizator. Şi ajungi să-l vinzi.

Pe cât ? Pe 5 €, desigur.

Spun doar aşa, poate vrea cineva să înţeleagă. Am fost şi eu ca voi, să nu credeţi ca am fost altfel. Deci aici pleci, nu din altă parte. Iar pe mine m-a trezit timpul pierdut...

Edited by vasileiorgu, 26 February 2016 - 10:37.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate