Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

UPC_Suport: AXN HD, Science HD&TNT HD-posturi cerute.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
114 replies to this topic

#1
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Voi deschide acest topic pentru doleanțe, întrucât avem un UPC_Suport. Este valabil și pentru: net/telefonie fixă/modem/posturi TV în format S.D./Etc.

Edited by megafanro, 16 February 2016 - 16:29.


#2
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,802
  • Înscris: 03.02.2007
Putem scrie și alte doleanțe UPC?

#3
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
DA.

#4
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
hait!

avem si iupisi hiepier? moaaaaa...unde esti fratiwear, ca am neste vorbe cu matale si neste nervi de varsat...Posted Image

#5
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Da, avem acum.Posted Image Posted Image

Edited by megafanro, 16 February 2016 - 16:36.


#6
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,802
  • Înscris: 03.02.2007
Ar fi bine fără nervi prea mulți. Cu vorbe bune poate mai rezolvăm concret câte ceva.

#7
EricJohn

EricJohn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,723
  • Înscris: 21.03.2014
Bun.
Incep eu.
In judetul Timis, va extindeti cu serviciile? Ma refer de-alungul lui DN6 Timisoara-Sannicolau Mare.
Aveti 50 milioane euro la dispozitie, am inteles...
Mersi.

#8
overmont

overmont

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 480
  • Înscris: 04.02.2007
UPC_helper ne poti da o veste buna daca se va imbogati pachetul FilmBox cu restul de posturi tv?!

[ http://i68.tinypic.com/14c9v74.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]     [ http://i67.tinypic.com/2bqeqv.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]     [ http://i64.tinypic.com/2edchme.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]    

[ http://i63.tinypic.com/ao3prk.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]        [ http://i66.tinypic.com/2m818uo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]        [ http://i63.tinypic.com/rljhpe.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Daca tot aveti pachet suplimentar FilmBox completati-l cu restul portofoliului!

#9
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Ca un fapt informativ, sa stiti ca noi iubim DIGI 24, nu il uram ca voi, poate faceti bine si il puneti pe pozitia 400 cu EPG. Ah, si varianta HD nu ne-ar deranja deloc, chiar va lasam sa scoateti Taraf HD si Etno HD ca sa introduceti DIGI 24 HD, hai ca e bine nu? Economisiti ceva bani pe curentul echipamentelor care merg si pe banii care presupun ca ii dati pe Etno HD si Taraf HD.

Alt fapt informativ : Recomandarile TV, sunt cea mai mare prostie din lume, ati trecut TVR 2 pe 10 pentru o grila cu 6 programe fara rost. Daca vreti totusi sa le pastrati, pe pozitia 13 e un loc liber, intra perfect acolo langa Portal si UPC Games.

Nu va cerem sa treceti pe fibra, stim ca asta e imposibil si stim iubirea voastra pentru coaxial. Posted Image

Edited by queron, 16 February 2016 - 16:47.


#10
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,802
  • Înscris: 03.02.2007
UPC, de ce ne mai chinuiți cu codarea canalelor HD? Nu puteți da și voi HD fără decodor? La Digi de ce se poate?  Suntem în anul 2016, acum avem 4K.  
Eu am televizor la parter, cu decodor și la etaj trei TV-uri fără. Deci la etaj nu pot avea HD, decît dacă iau alte trei decodoare în chirie, pe care niciodată nu le voi lua.
Dacă eram la Digi, nu mai aveam problema asta. Vecinii mei au deja Digi, e pe stâlp în fața casei. Doar un telefon să dau și pot schimba furnizorul.
Dați-mi argumente să rămân la UPC

#11
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016

 Digix, on 16 februarie 2016 - 16:49, said:

UPC, de ce ne mai chinuiți cu codarea canalelor HD? Nu puteți da și voi HD fără decodor? La Digi de ce se poate?  Suntem în anul 2016, acum avem 4K.  
Eu am televizor la parter, cu decodor și la etaj trei TV-uri fără. Deci la etaj nu pot avea HD, decît dacă iau alte trei decodoare în chirie, pe care niciodată nu le voi lua.
Dacă eram la Digi, nu mai aveam problema asta. Vecinii mei au deja Digi, e pe stâlp în fața casei. Doar un telefon să dau și pot schimba furnizorul.
Dați-mi argumente să rămân la UPC

Sunt 10 posturi necodate. Intradevar, sunt unele posturi (Nat Geo Wild HD, Viasat HD, History HD, Travel HD) care sunt decodate la RCS.

#12
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Da chiar UPC_Suport, apreciem introducerea Trace-urilor, dar toti stiam ca sunt 3. Ce s-a intamplat cu Tropical HD?

#13
bacefaci

bacefaci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 22.01.2013
UPCsuport faceți ceva cu acel canal 3d la care am numai sonor pe DVR Cisco poate vă dă prin minte sa fie înlocuit cu unul HD vă zic eu unul AMC HD.

Edited by bacefaci, 16 February 2016 - 18:00.


#14
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010

 megafanro, on 16 februarie 2016 - 16:20, said:

Voi deschide acest topic pentru doleanțe, întrucât avem un UPC_Suport. Este valabil și pentru: net/telefonie fixă/modem/posturi TV în format S.D./Etc.
Adica topic de offtopic :)
Eu zic ca pt televiziune sa ramana aici, iar pt internet si telefonie in zona de internet.
Parerea mea.

#15
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
@UPC_Suport: Să scoateți porcăria aia de carton H.D. Introduceți M1HD în locul cartonului MegaHiperStârv.
@feribalint: Ai răbdare. Să se obișnuiască omul cu forumul.

Edited by megafanro, 16 February 2016 - 20:09.


#16
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,802
  • Înscris: 03.02.2007
De ce ați scos C Music? Era unul din puținele canale muzicale decente.

#17
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Dupa 200 de ani de la eliminare ii tragi la raspundere acuma.... ce rost mai avea.

#18
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,802
  • Înscris: 03.02.2007
Păi abia acum am avut unde să le zic. Sunt multe mizerii în grilă dpdv muzical, dar poate că fac audiență mai mare decît făcea C Music.

Ce observ eu totuși, e că ne "strofocăm" degeaba, nu răspunde nimeni.

Edited by Digix, 17 February 2016 - 11:16.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate