Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Probleme cu mailul? contul?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
207 replies to this topic

#1
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
AM creat un scurt document care sa vina in ajutorul celor ce au probleme cu mailurile trimise de forum. Fie la inregistrare fie de-a lungul timpului....

Il puteti citi aici: http://forum.softped...H...DE=01&HID=5

#2
traian_surghe

traian_surghe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.04.2006
salut va rog ajutatima pls pt ca nu cunosc mam inregistrat tot parola dar cand vreau sa scriu un anunt na mi se da voie pt ca nu stiu ce ... sent me pls and help

#3
carbid

carbid

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.02.2006
La fel....nu pot scrie pe forum...cica as fi incalcat regulamentul....am adresa noreply in contacte, iar prostii nu am facut...atunci nu inteleg de ce ?
e de la voi....si e de mult.....ba merge, ba nu merge...

#4
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
poti sa pui niste "screen shot-uri"? ( cum sa fac un screenshot? )

#5
Andrei221

Andrei221

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 04.02.2006
poate ca el nu are automatic log in si daia..

#6
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
buna, am si eu o singura intrebare, micuta,miica, mica. deeci: m-am uitat acum in inbox, cautam un pm de la cineva, si tocmai ce-am vzut ca mi-au "disparut" unele pm-uri...acuma..eu nu am facut curat in inbox niciodata, deci e exclus sa le fi sters...aveti cumva idee ce s-a intamplat? si credeti ca mai am vreo sansa sa le recuperez? :huh:

#7
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View Postrox, on Jun 17 2006, 10:33, said:

buna, am si eu o singura intrebare, micuta,miica, mica. deeci: m-am uitat acum in inbox, cautam un pm de la cineva, si tocmai ce-am vzut ca mi-au "disparut" unele pm-uri...acuma..eu nu am facut curat in inbox niciodata, deci e exclus sa le fi sters...aveti cumva idee ce s-a intamplat? si credeti ca mai am vreo sansa sa le recuperez? :huh:

Uita-te mai bine.. NU au cum sa dispara daca nu le-ai sters TU. Poate iti afiseaza doar o parte dintre ele ?!? Vezi ce filtre sunt puse.. ce foldere ai...etc.

#8
glycon

glycon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 01.10.2005
Nu stu` daca am postat unde trebuia,da` chiar n`am gasit un topic care sa corespunda cerintei mele(cu ocazia asta poate faceti unu`,sau imi ziceti si mie unde e).Am si io o rugaminte.Am un anunt pe Bursa > Vanzari componente/sisteme aici : http://forum.softped...howtopic=138560 si vreau sa`i modifice un admin titlu` din "• CUMPAR placă de sunet 5.1 •" in "• CUMPAR placă de sunet 5.1 sau 7.1 •".Multumesc anticipat.

#9
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005

View Postglycon, on Jul 3 2006, 22:23, said:

Nu stu` daca am postat unde trebuia,da` chiar n`am gasit un topic care sa corespunda cerintei mele(cu ocazia asta poate faceti unu`,sau imi ziceti si mie unde e).Am si io o rugaminte.Am un anunt pe Bursa > Vanzari componente/sisteme aici : http://forum.softped...howtopic=138560 si vreau sa`i modifice un admin titlu` din "• CUMPAR placă de sunet 5.1 •" in "• CUMPAR placă de sunet 5.1 sau 7.1 •".Multumesc anticipat.
Pe viitor dă un PM la moderatorii ariei.

#10
glycon

glycon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 01.10.2005
Daca`mi si zici cum imi dau seama care`s moderatorii ariei...?Multumesc adminilor.

Edited by glycon, 04 July 2006 - 12:51.


#11
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005

View Postglycon, on Jul 4 2006, 13:48, said:

Daca`mi si zici cum imi dau seama care`s moderatorii ariei...?Multumesc adminilor.
Te uiți la "Forum Led by:"

#12
glycon

glycon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 01.10.2005
Si asta din ce cauza mi se intampla?

LE : De ce mi`au fost sterse 2 topic`uri?

Edited by glycon, 04 July 2006 - 13:40.


#13
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
nu ti-a fost sters nici un thread din ultimele 30 de ore. vezi poate ti-au fost mutate

#14
glycon

glycon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 01.10.2005
Pai nici macar la "find member`s topics" nu`mi apar.

#15
yo_2fast4u

yo_2fast4u

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 22.01.2006
[ http://img219.imageshack.us/img219/2193/screenshot002xk9.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

1 azi mi-a dat mesajul asta in prostie abia am reusit sa scriu aceste mesaj. de la ce sa fie?

2 de ce mi-au fost sterse mesaje? aveam 66x si zi am postat ceva si stupoare 666!!! de ce? mi-au fost sterse 3-4 mesaje :cursing:

#16
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postyo_2fast4u, on Jan 2 2007, 18:25, said:

[ http://img219.imageshack.us/img219/2193/screenshot002xk9.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

1 azi mi-a dat mesajul asta in prostie abia am reusit sa scriu aceste mesaj. de la ce sa fie?

2 de ce mi-au fost sterse mesaje? aveam 66x si zi am postat ceva si stupoare 666!!! de ce? mi-au fost sterse 3-4 mesaje :cursing:

1. Din cauza faptului ca se fac modificari la forum.
2. Posturile care-ti sunt sterse nu ti se scad instantaneu din numarul posturilor afisat in profil ci se face la o anumita perioada o recontorizare.
3. Nu aceasta este subaria si implicit threadul unde sa iti exprimi asemenea nemultumiri.
4. Despre aceasta recontorizare s-a tot discutat si paradiscutat.


#17
DeZaXaTu

DeZaXaTu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.12.2006
Buna  :kisstogether: ... As avea si eu o mica intrebare .. probabil e off-topic (daca e my bad) . De ce nu imi deschide toate topicurile ?? Astept 2-3 secunde si imi apare ca "The page cannot be found" . E de la net ? E de la forum? Va rog un raspuns ca ma streseaza deja  :cursing:

ThX anticipat :)

#18
Fecioara

Fecioara

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 30.12.2006
Dupa updatarea forumului nu mai pot sa deschid topicuri noi si nici sa postez in cele existente cu userul vechi "ThePuiu". Am facut un user nou, de test, si cu acesta totul e ok! Spuneti-mi si mie va rog ce sa fac sa rezolv problema, daca e de la mine, sau faceti voi ceva daca e de acolo baiu'!
Multumesc anticipat!
ThePuiu :P

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate