Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Încălcări ale politicii google adsnse

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
nu inteleg tot ce vrea sa spuna aici: Google nu pot fi afișate în pagini de tip „tăietor de module cookie”.

Site șablon
Este important ca un site care afișează anunțuri Google să respecte regulamentul de calitate pentru webmasteri Google. În mod particular, respectivul site trebuie să ofere utilizatorului un conținut valoros și plin de informații utile. În plus, anunțurile Google nu pot fi afișate în pagini de tip „tăietor de module cookie”.
Pentru mai multe informații, consultați Regulamentul Google pentru webmasteri cu privire la calitate (http://www.google.co...9#quality&hl=ro). Am inclus următoarele extrase din acest regulament și vă recomandăm să alocați timp pentru consultarea integrală a acestuia.
    Nu participați la scheme de linkuri create pentru a îmbunătăți clasarea sau factorul PageRank al site-ului dvs.
    Evitați paginile de „intrare” create numai pentru motoarele de căutare sau alte abordări tip „tăietor de module cookie”, cum ar fi programele de afiliere cu conținut original redus ori inexistent.
    Realizați un site în care să existe o ierarhie clară și care să conțină linkuri text. La fiecare dintre paginile site-ului trebui să se poată ajunge prin intermediul a cel puțin un link text static.
ATENȚIE NENATURALĂ: editorilor nu le este permis să încurajeze utilizatorii să facă clic pe anunțurile Google sau să atragă atenția în mod excesiv asupra unităților de anunțuri. De exemplu, site-ul dvs. nu poate utiliza simboluri cum ar fi grafică, simboluri sau imagini înșelătoare care atrag atenția direct asupra anunțurilor. În această categorie este inclusă, de asemenea, plasarea anunțurilor Google în scripturi de casete flotante. Puteți găsi mai multe informații despre această politică în centrul de ajutor.

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,123
  • Înscris: 22.05.2003
Traducerea este mot-amot, de aici problemele de intelegere.

https://www.webmaste...rum89/12727.htm

Quote

A cookie cutter can be seen as a template, for making identical cookies, right?
A cookie cutter website is very similar, a website that has already been created, filled with content, and sold/given to whomever wishes to use it, often coupled with promises of fame and fortune.
Most 'cookie cutter' sites turn out to be MFAs (Made For Adsense) sites in the long run....


#3
legnebula

legnebula

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 27.12.2015
Pentru cei care nu fac prajituri. Asa arata un cookie cutter.


Attached File  cookiecutterV21.jpg   367.28K   5 downloads

#4
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
Am rez prbl, am schimbat tema si am facut contestatie, am primit raspuns pozitiv, mi-au activat reclamele!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate