Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

PROMOTIE extraoptiuni TV ( doar 3 zile clienti vechi) pana la 31.12 pentru abonatii noi UPC

- - - - -
  • Please log in to reply
219 replies to this topic

#217
robi1122

robi1122

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 744
  • Înscris: 16.11.2015
La 99 de lei e pomana ce ai obtinut :))))))))

#218
StefanCelMare

StefanCelMare

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 14.02.2006
Ca și client relativ nou UPC, din august 2015, cred că este penibil ceea ce citesc pe acest thread.
Chiar dacă calitatea serviciilor mele UPC este bună, 10 canale HD este mult sub piață la prețul cerut (60 de lei cu tot cu net 200 mbps pe coaxial...).
Sunt mulțumit de serviciile lor din pdv calitativ (downtime aproape zero), dar ca și raport preț / calitate, din nefericire UPC este pe ultimul loc în RO între cei 3 mari jucători din piață (HD-ul e viitorul, iar legarea lui de prețuri lunare gen 94 de lei este o idee oribilă, cu care merg spre faliment, raportat la cum se comportă competiția, mai ales Digi).
În pachetele de bază nu au sport relevant mai deloc (vezi dolce sau digi sporturile), și nu au canale OK de film (Digi Film e 3 lei!! )...
Singurul lucru cu care m-ar putea tenta ar fi pachetele HBO, dar și la alea, au cele mai mari prețuri de pe piață.
Despre upgrade-uri la mai multe canale HD, nici nu mă gândesc.
RCS dă 23 de canale HD sub 30 de lei.
Cred că suntem cam fraieri ca și clienți că stăm, ne mai și prostesc cu oferte date doar unora.
Au nevoie de ceva manageri mai inteligenți.

Edited by StefanCelMare, 03 January 2016 - 22:53.


#219
tinel231

tinel231

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 15.03.2009
Pai nu  stam de bunavoie Posted Image... la mine in oras, UPC-ul a cumparat cele 2 firme de net ,si are monopol practic (netul TKom-ului  ,,multumita''  angajatilor supercompetenti merge f slab) .Asa ca ai net de la ei sau n-ai deloc.
Cu ceva timp in urma ,cineva care era mare sef la RCS-RDS mi-a spus ca firmele din domeniu nu se concureaza ci se inteleg si isi impart zonele...
Atunci nu l-am crezut,acum ai dau dreptate...mai ales ca ma uit si vad aceasta practica cam la toate firmele din RO ...Nu se concureaza ,se inteleg pe ascuns; de asta preturile la orice la noi sunt mai mari ca-n vest .

#220
entwistle

entwistle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 03.11.2008
A venit azi factura, extraopţiunile sunt la preţ redus. Topicul se poate închidePosted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate