Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

PROMOTIE extraoptiuni TV ( doar 3 zile clienti vechi) pana la 31.12 pentru abonatii noi UPC

- - - - -
  • Please log in to reply
219 replies to this topic

#19
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Eu m-am saturat de Romania, tara lui "trebuie sa asteptam".

#20
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
Eu duminica am sa sun si activez extraoptiuni in valoare de 22 lei. Daca zic ca nu se poate, ii voi ameninta cu OPC.

#21
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,759
  • Înscris: 06.12.2006

View Posta_d_y, on 08 decembrie 2015 - 09:59, said:

Eu duminica am sa sun si activez extraoptiuni in valoare de 22 lei. Daca zic ca nu se poate, ii voi ameninta cu OPC.

Pai de ce duminica și nu azi sau sâmbătă de exemplu? De ce duminica este mai specială?

#22
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
Pe 14 imi vine factura si ca sa nu ma incarce cu 5 zile + luna urmatoare, prefer sa activez cu o zi inainte

#23
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013

View Postgigsnet, on 08 decembrie 2015 - 09:33, said:

grinci cred ca varianta a doua, nu stia nimic si a dat-o la plesneala. Posted Image

Clar era bullshit dar m-am dat batut. Cand n-ai cu cine, n-ai cu cine si pace. Trebuia  sa-l intreb: si daca activez prin sms care e pretul ca nu rezulta de nicaieri ca prin sms as activa la preturile vechi mai mari si doar online se primesc preturile mici. Treaba romaneasca Posted Image

#24
quant

quant

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,915
  • Înscris: 21.02.2004

View Posta_d_y, on 08 decembrie 2015 - 09:40, said:

Repet..trebuie sa asteptam 2-3 zile sa se aseze situatia.

Sa asteptam sa se aseze ce ???

Exista oferta de Craciun care se adreseaza clientilor noi, dar in acelasi timp, dupa cum a precizat si colegul Gigsnet, extraoptiunile au aceste preturi de lista.
Pot fi comandate prin SMS, si nu se zice ca ar fi conditionate de vreo alta oferta/serviciu. Si nici ca ar avea o anume perioada contractuala.

Prin urmare ce nu ar fi clar ?
Sau ce, in realitate situatia ar fi complet altcumva fatza de ceea ce intelege orice om normal citind siteul oficial ?

#25
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
Cand vine vorba de UPC, totul este confuz si  nu intelegi nimic

#26
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,343
  • Înscris: 22.10.2014

View Postquant, on 08 decembrie 2015 - 11:18, said:

Sa asteptam sa se aseze ce ???

Exista oferta de Craciun care se adreseaza clientilor noi, dar in acelasi timp, dupa cum a precizat si colegul Gigsnet, extraoptiunile au aceste preturi de lista.
Pot fi comandate prin SMS, si nu se zice ca ar fi conditionate de vreo alta oferta/serviciu. Si nici ca ar avea o anume perioada contractuala.

Prin urmare ce nu ar fi clar ?
Sau ce, in realitate situatia ar fi complet altcumva fatza de ceea ce intelege orice om normal citind siteul oficial ?

Iti trebuie un fel de instruire ca sa poti intelege site-ul. Eu tare ma tem ca cei care au oferte de retentie si activeaza extraoptiunile la un pret redus fata de cel primit va strica treaba si se duc din reducerile promotionale.

#27
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
Am sunat si eu. Treaba sta in felul urmator.

PRIMUL pas  este sa dati o comanda online: Spre ex, doriti MAXPAK ( 14LEI) -  Plasati Comanda
PASUL 2:  Va va suna de la UPC si o sa puteti activa MAXPAK + alte extraoptiuni dorite.

PRETUL LOR VOR RAMANE reduse atata timp cat le tineti ACTIVATE

Acasta promotie  cu reduceri extraoptiuni este valabila pana pe 31 decembrie. Asa ca , daca doriti reduceri pentru toata perioada contractuala, acum e momentul sa activati extraoptiuni

E o oferta buna si eu zic ca merita.

Edited by a_d_y, 08 December 2015 - 12:03.


#28
PetrePeter

PetrePeter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 20.12.2013
Si clientii vechi pot activa aceste extraoptiuni reduse?Daca trimit sms fara sa mai dau comanda online se aplica reducerea?Nu am trimis niciodata sms.Ce fel de sms de confirmare voi primi?Vreau sa stiu daca imi apare pe sms-ul de confirmare pretul redus ca sa fiu sigur ca nu ma trezesc pe urmatoarea factura cu pretul intreg.

#29
PetrePeter

PetrePeter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 20.12.2013
Si nu e mai rapid cu un sms trimis sa se activeze?Asa dupa comanda online poate sa dureze mult pana suna de la UPC.A dat cineva sms?Apare pretul pe sms-ul de confirmare?Daca apare pretul redus e clar.

#30
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
Prin sms astepti si pana la o saptamana ... Mai bine plaseaza comanda

#31
PetrePeter

PetrePeter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 20.12.2013
Dar nu cumva mai exista o varianta in-afara de sms si comanin-afarada online?Sa suni direct la UPC s-ti activeze extraoptiunea pe loc.Se poate?

#32
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,759
  • Înscris: 06.12.2006

View PostPetrePeter, on 08 decembrie 2015 - 12:41, said:

Dar nu cumva mai exista o varianta in-afara de sms si comanin-afarada online?Sa suni direct la UPC s-ti activeze extraoptiunea pe loc.Se poate?


Comenzile se trimit doar online sau la numărul de telefon 0311.001.001 (tarif normal, disponibil L-V intre orele 10:00-20:00).

#33
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
Nu se poate . La fel nu e valabil pentru cei cu retentii si extraoptiuni deja incluse

#34
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Eu am plasat si comanda rapida, de-aia la care se spune ca primesti raspuns in 10 minute. Am plasat-o de ieri...

#35
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,343
  • Înscris: 22.10.2014
Nu au specificat si ziua... poate te suna astazi la 10 minute distanta de ora la care ai sunat ieri :|

#36
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,759
  • Înscris: 06.12.2006

View PostPetrePeter, on 08 decembrie 2015 - 12:36, said:

Si nu e mai rapid cu un sms trimis sa se activeze?Asa dupa comanda online poate sa dureze mult pana suna de la UPC.A dat cineva sms?Apare pretul pe sms-ul de confirmare?Daca apare pretul redus e clar.

De unde știi ca durează mult pana te suna de la UPC. Nu durează mai mult de 24-48 de ore pana o sa fii sunat.
Nu mori dacă aștepți o zi doua.... Doar nu se termina stocul de extraoptiuni. Nu este ca la telefoane :)

Edited by tdan08, 08 December 2015 - 12:56.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate