Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

PROMOTIE extraoptiuni TV ( doar 3 zile clienti vechi) pana la 31.12 pentru abonatii noi UPC

- - - - -
  • Please log in to reply
219 replies to this topic

#1
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
PRIMUL pas  este sa dati o comanda online: Spre ex, doriti MAXPAK ( 14LEI) -  Plasati Comanda

PASUL 2:  Va va suna de la UPC si o sa puteti activa MAXPAK + alte extraoptiuni dorite.

PRETUL LOR VOR RAMANE reduse atata timp cat le tineti ACTIVATE

Acasta promotie  cu reduceri extraoptiuni este valabila pana pe 31 decembrie. Asa ca , daca doriti reduceri pentru toata perioada contractuala, acum e momentul sa activati extraoptiuni

Edited by a_d_y, 10 December 2015 - 23:42.


#2
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
http://www.upc.ro/oferta-craciun/

Edited by gigsnet, 07 December 2015 - 21:10.


#3
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
oferta la extraoptiuni e schimbata individual cel mai probabil e valabil si pentru abonatii actuali,

Edited by a_d_y, 07 December 2015 - 21:03.


#4
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Probabil dar cu atatea stelute nu stii ce e pe bune si ce nu. Ramane sa aflam de la persoanele care se aboneaza.

#5
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Am un prieten care a sunat si intr-un adevar preturile pentru extraoptiuni sunt cele reduse . Insa, sunt valabile doar pana pe 10.01.2016. E si ok asa. Poate totusi si dupa 10ianuarie va ramane maxpak+go la 20 lei ( un pret cat de cat decent zic eu)

#6
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Nu va ramane mai ieftin fiindca profita de nestiinta oamenilor si vor lua cat mai mult pana cand va scadea numarul de abonari si abia pe urma se ieftineste.

#7
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Eu o sa sun duminica si imi iau maxpak+extra fotbal+ smart si bollywood . Si gata! Nu mai schimb nimic pana nu apare horizon serios cu myprime si ce o mai fi

Edited by a_d_y, 07 December 2015 - 22:23.


#8
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,843
  • Înscris: 14.08.2007
Wow, s-a-mbatat IT-istul si a gresit preturile :)

#9
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Cu 22 de lei iei cam tot ce se poate pe acolo. La passion sa ajungi de la 15 lei la 3 lei, e pomana :)) l@@a DE 2 LEI =))

#10
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Mie doua persoane de la CC n-au stiut sa-mi spuna daca noile preturi sunt si pentru clientii actuali sau doar pentru cei noi si nici daca se pastreaza pe toata durata mentinerii optiunilor active pe cont. Asa pare logic da' cica e noua oferta si ei nu cunosc, sa revin maine...

Edited by grinci, 07 December 2015 - 23:04.


#11
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Asta am zis si eu. Oferta asta s-a bagat in seara asta. Maine sau cel tarziu miercuri se lamureste situatia

#12
PetrePeter

PetrePeter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 20.12.2013
Daca activez acum prin sms o extraoptiune Tv redusa platesc in fiecare luna pretul asta redus sau dupa ce expira oferta de Craciun platesc pretul standard?Nu vreau sa ma trezesc ca platesc o luna pretul redus si pe urma platesc pretul intreg.

Si inca ceva.Aceste extraoptiuni Tv reduse sunt valabile si pentru clientii vechi?A incercat cineva care e client vechi si a primit reducerea?

#13
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Abia la factura te convingi ca s-au activat cu pretul redus. Tu dai sms acum si ele se activează dar abia la factura rasufli usurat. Sau nu. In cel mai "profesionist" stil posibil la CC încă nu se cunosc detaliile solicitate de tine. Am incercat sa ovtin lamuriri inca de aseara dar fara succes. Am scris mai sus.

Edited by grinci, 08 December 2015 - 09:04.


#14
quant

quant

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,915
  • Înscris: 21.02.2004

View PostPetrePeter, on 08 decembrie 2015 - 04:11, said:

Si inca ceva.Aceste extraoptiuni Tv reduse sunt valabile si pentru clientii vechi?A incercat cineva care e client vechi si a primit reducerea?

Da, si aceasta este o intrebare cheie: de ex cine avea deja Extrafotbal+Passion deci platea 25 ron, va plati de acum incolo 6 ron sau vor exista asemenea 'discriminari' de preturi ?

#15
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
Eu vad ca scrie clar ca e doar pentru clientii noi.

"Oferta este valabilă până la 10.01.2016 și se adresează clienților noi, care încheie contracte de furnizare de servicii de telecomunicații (internet 200 Mbps, televiziune, telefonie) cu o valoare lunară minimă de 69 de lei, pe o perioadă minimă contractuală de 24 de luni. Prețul pachetului prezentat este de 39,5 lei/lună în primele 3 luni de contract și 79 lei/lună, începând cu luna a 4-a de contract. Opțiunile oferite cadou (pachetul Cinema sau upgrade-ul gratuit la internet 500 Mbps) și oferta specială (ambele opțiuni la prețul de 10 lei) sunt disponibile pe perioada contractuală de 24 de luni, pentru pachete de 2 sau 3 servicii UPC, a căror valoare depășește 69 lei/lună.
UPC își rezervă dreptul de a prelungi oferta. Detalii complete privind caracteristicile serviciilor sunt disponibile pe www.upc.ro
Comenzile se trimit doar online sau la numărul de telefon 0311.001.001 (tarif normal, disponibil L-V intre orele 10:00-20:00).
Toate prețurile includ TVA."

http://www.upc.ro/oferta-craciun/

#16
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Pai si eu de unde comand Extrafotbal cu 10 lei, pretul vechi adica, cel la care zici tu ca ma calific?

Am sunat iarasi, m-au transferat de la unul la altul pentru ca nu stiau iar al treilea consultant mi-a spus ca oferta e "decat" online. Pot beneficia de noile preturi dar trebuie sa plasez comanda online. Daca e adevarat sau doar a vrut sa scape de mine, nu stiu. Haos.

Edited by grinci, 08 December 2015 - 09:34.


#17
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
De asemeni valabile si pentru clientii vechi in meniul de extraoptiuni de pe site http://www.upc.ro/te...mentare/maxpak/

grinci cred ca varianta a doua, nu stia nimic si a dat-o la plesneala. :)

Edited by gigsnet, 08 December 2015 - 09:34.


#18
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Repet..trebuie sa asteptam 2-3 zile sa se aseze situatia.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate