Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

probleme activare Bitdefender Total Security 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
andixm

andixm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 01.12.2010
Salutare , dupa titlu  nu pot activa produsul.. Am primit un gift card de Bitdefender Family Pack si am zis sa il bag pe laptop. Problema e dupa ce se descarca scaneaza instaleaza apare mesajul de mai jos si nu vrea sa se conecteze la internet.. Am  tot dezinstalat si instalat de  nu mai stiu cate ori.. Plus restart la fiecare operatie in parte..Deconectat de la retea , reconectat am zis poate trebuie sa o identifice dupa ce  se instaleaza. Naiba sa-l ia..

Attached Files


Edited by andixm, 13 October 2015 - 22:43.


#2
andixm

andixm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 01.12.2010

View Postandixm, on 13 octombrie 2015 - 22:42, said:

Salutare , dupa titlu  nu pot activa produsul.. Am primit un gift card de Bitdefender Family Pack si am zis sa il bag pe laptop. Problema e dupa ce se descarca scaneaza instaleaza apare mesajul de mai jos si nu vrea sa se conecteze la internet.. Am  tot dezinstalat si instalat de  nu mai stiu cate ori.. Plus restart la fiecare operatie in parte..Deconectat de la retea , reconectat am zis poate trebuie sa o identifice dupa ce  se instaleaza. Naiba sa-l ia..  la Family pack conteaza ce versiune de Bitdefender folosesc ?


#3
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,290
  • Înscris: 07.02.2003
Vezi dns-urile... sau poate esti deja infectat si-ti blacklisteaza site-urile de antivirusi :)

#4
andixm

andixm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 01.12.2010
pai nici nu intru pe chrome..  iconita din bara e gri..  dau dublu click pe ea si imi apare mesajul..  la inceputu anului nu facea asa.. era un trial de 60 de zile si mergea brici..

internetul este pe wifi. totul pe automat

Edited by andixm, 13 October 2015 - 23:52.


#5
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,481
  • Înscris: 03.04.2013
Vezi ca au suport pe site-ul lor, ba chiar se ofera sa ti-l instaleze ei.

#6
cody100

cody100

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 25.05.2007
Am si eu o intrebare: cu toate ca este Bitdefender este activat si in autopilot, Windows action center imi arata 3 probleme: "click to see antispyware programs", "turn on bitdefender antivirus" si "view firewall options". Toate sunt active la Bitdefender, licenta e cumparata pe un an. E ceva ce am "ratat" eu?

#7
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,773
  • Înscris: 25.01.2007
Am si io o problema.
licenta e total security, 5 calculatoare.
de activat am Bitdefender Free Edition pe 2 calculatoare.
asta de mult timp, vad in bitdefender la subscription ca e active, deci presupun ca mai e activ pe acele calculatoare.
in plus, pe alte 3, e instalat full, in bitdefender central imi arata la devices 3 din 5.

daca incerc sa mai instalez pe vreun calculator, imi spune ca numarul maxim e atins.
e normal asa? se pune la socoteala si bitdefender free? sau e o eroare?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate