Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

Adaugare subtitrare in blu-ray 3D

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
alin0232

alin0232

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 06.04.2008
Salut. Ma intereseaza sa adaug separat o subtitrare peste o imagine montata cu daemon tools si deschisa cu arcsoft sau power dvd, deci nu sa bag eu subtitrarea in imagine sa ramana acolo pe veci. poate stie cineva un program care sa l deschid separat de exemplu si cu care sa montez subtitrarea sa mi ruleze peste imagine. ceva cat mai simplu fara sa ma apuca sa convertesc etc etc etc. ms

#2
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,885
  • Înscris: 29.06.2006
ii dai load subtitle si ii dai fisierul, eu folosesc potplayer si am open subtitle sau load subtitle

#3
alin0232

alin0232

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 06.04.2008
foarte interesant player ul, doar ca mie nu mi ia 3D automat pe tv..desi in program e bifat 3D. doar daca apas eu pe buton la telecomanda 3D, da nu cred k e 3D ul corect. arcsoft si dvd player nu au optiunea de loud subtitle.

#4
hautav

hautav

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 23.10.2003
Arcsoft are optiune de incarcare pentru subtitrare externa. Cyberlink nu.

#5
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006
Vorbesti aiurea si induci lumea on eroare.
Tocmai ce m-am luat dupa tine si am instalat ultima versiune de Total theatre si nici vorba de optiuni de incare subtitrari externe cand ruleaza un Bd 3D sau un Bd simplu.
Stiam de la versounea 5 ca nu au suport pentru asa ceva dar m-am luat dupa tine si crezut ca au bagat facilitatea in noua versiune.Era prea frumos sa fie adevarat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate