Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Oferte de portare in reteaua Orange

* * * - - 8 votes
  • Please log in to reply
4104 replies to this topic

#3133
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,051
  • Înscris: 04.10.2005
Ce ți-a arătat vânzătorul?

#3134
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,810
  • Înscris: 22.12.2005

View Postalinator, on 13 ianuarie 2021 - 21:03, said:

gata a venit p40 pro..mulțumit de alegere..o sa plece pe olx!!
pai ? cce alegere daca il dai ?

#3135
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006

View Postfoxbat, on 17 ianuarie 2021 - 21:31, said:


pai ? cce alegere daca il dai ?
abonament redus..pe care îl plătesc cu banii de pe p40 pro..practic următorii 2 ani..eu dau mai nimicc din buzunar
telefoane am..p40 e șmecherie oricum

#3136
ion2000

ion2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 09.09.2008
Salut.
Pentru ca nu sunt multumit de oferta de la retentie (am un abonament de 7 euro cu 1,5 gb national 6 gb vechime si 3,67 gb in roaming) credeti ca pot sa fac urmatoarea mutare :sa trec pe Telekom pe abonament nelimitat fara perioada contractuala sa stau o luna maxim doua dupa care sa ma portez inapoi in orange poate mai prind oferta la un abonament de Fun 12 redus la 7,4 eur si un Xiaomi note 9 la 109 lei  ?

#3137
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Poti sa faci portarea daca tu vrei, oferta s-ar putea sa vina deja din momentul in care depui cererea sau poti sa te portezi pana la final si sa te intorci inapoi cand vrei. Cat despre oferta, depinde ce vor oferi atunci.
Cineva a prins acelasi model de telefon la 100 lei daca retin minte, cu abonamentul nelimitat pe toate resursele nationale, redus la 10.5 euro lunar, eu pe ala l-as lua, ca sa nu mai stai de grija traficului.

View Postinside_spy, on 06 ianuarie 2021 - 13:32, said:

Am obținut Orange Smart 15 redus la 10.5 euro și un telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro cu 100 de lei astăzi în Orange Shop.

Am portat un abonament Telekom.

Am internet nelimitat și acces 5G, ba chiar am primit și eSIM pentru numărul provizoriu (l-am configurat pe iPhone-ul meu).

Ceea ce ai tu e foarte slab,  in 2021 la 7 euro 1.5GB lunar si restul bonus din vechime, foarte slab.

#3138
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,591
  • Înscris: 28.11.2001

View Postion2000, on 19 ianuarie 2021 - 21:14, said:

sa trec pe Telekom pe abonament nelimitat fara perioada contractuala sa stau o luna maxim doua

Poți sta 24 de ore.

#3139
maiokoti2

maiokoti2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,299
  • Înscris: 18.11.2009
La oferta de portare cu "Smart Plus 25", au inlocuit Samsung S20 cu Samsung S10 Plus!

#3140
sailor082

sailor082

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 27.02.2006
@Orange Helper : V-am trimis în privat un mesaj în legătură cu o portare .

#3141
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postsailor082, on 20 ianuarie 2021 - 08:38, said:

@Orange Helper : V-am trimis în privat un mesaj în legătură cu o portare .

Salut,

Am raspuns mesajului tau din privat.

O zi buna,
Orange Helper

#3142
lucext

lucext

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 08.09.2006
Asta e un forum citit de cei interesați de subiect, nu un canal de notificări pentru comunicații personale. E agasant și lipsit de respect pentru restul cititorilor. Daca mesajul e privat nu-l mai pomeniți pe forumul public. Daca e de interes general insa, răspundeți in clar la întrebări, chiar aici!

#3143
kobro

kobro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 22.03.2008
Mda, de tot rasul serviciile la operatorii nostri de mobile...
Am aruncat ochii pe oferte astazi si am gasit numai oferte de genul "oferta n+1 la pret de n-1" si valabilitate o luna, dar luna standard sa fie cat februarie. Ce, mai putem lua pauza o zi-doua, sa mai facem si altceva...
Chiar daca ne-am invatat cu tarife mici, vad ca se cumpara in draci telefoane de 1500+, ca "se expira repede".
Da, se pare ca timpurile frumoase s-au dus :)

#3144
craciuncostel

craciuncostel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,107
  • Înscris: 03.04.2005
Mulțumesc userului Orange helper pentru ajutor. În două ore astăzi am făcut portarea de la Vodafone la Orange după 20 de ani vechime. Pentru că Samsung s10 plus nu mai este pe stoc și zicea doamna că nu se mai fabrică, eu nu am de unde să știu asta, am primit un Samsung s20 fe 5g la 139 euro și abonamentul smart 25 la 20 euro


#3145
craciuncostel

craciuncostel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,107
  • Înscris: 03.04.2005
Contraoferta de la Vodafone a venit acum 10 minute. Îmi dau abonament Red de 17 la preț de 15 și rată la telefon 15 euro. Plus avans 900 lei. Per total ies la 4400 RON, față de 3000 la Orange...

#3146
DenyLif

DenyLif

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.01.2021
Hello there,


Me mine m-ar interesa un abonament de 10 euro cu 5G fara telefon. As vrea sa stiu daca pot folosi Xiaomi Mi 11 pe reteaua 5g si daca am acoperire 5g in Iasi, pe bulevardul Pacurari. As mai vrea sa stiu daca pentru a folosi reteaua 5G trebuie facute setari pe telefon si daca trebuie sa schimb sim-ul.Mentionez ca sunt client Orange dar pe prepay. Ms fain 🤗

#3147
okochea

okochea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 25.06.2006
@Orange_helper Pentru migrarea de la cartela Pre pay Orange cu vechime la abonament, este vreo oferă specială?
Mulțumesc.

#3148
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postokochea, on 30 ianuarie 2021 - 22:40, said:

@Orange_helper Pentru migrarea de la cartela Pre pay Orange cu vechime la abonament, este vreo oferă specială?
Mulțumesc.

Salut,

Noi te putem ajuta cu inregistrarea unei cereri catre colegii din departamentul Vanzari, iar acestia te vor contacta pentru prezentarea ofertelor.
Daca esti de acord, spune-ne in sectiunea de mesaje private.

O zi buna,
Orange Helper

#3149
didul

didul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.01.2007
Buna ziua
M-ar interesa oferta de portare de la Digi cu telefon 5g.
P.S. Mai am un abonament Orange

Edited by didul, 31 January 2021 - 16:46.


#3150
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postdidul, on 31 ianuarie 2021 - 16:44, said:

Buna ziua
M-ar interesa oferta de portare de la Digi cu telefon 5g.
P.S. Mai am un abonament Orange


Salut,
Iti multumim pentru interesul acordat.
Putem trimite o cerere de oferta catre departamentul Vanzari, urmand a te contacta un coleg pentru informatii complete.
Daca esti decis, te asteptam in privat cu numarul de telefon, adresa de email si orasul in care locuiesti.
O zi buna,
Orange Helper

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate