Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

RadioNET Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
rnet

rnet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2006
RadioNET Romania http://www.radionet.z1.ro sper sa va placa,noi  incercam sa fiu pe placul tuturor. Aici puteti asculta foate multa muzica club, house, trance, r&b, rap, si binenteles ceva muzica romaneasca, toate atent selectate. In plus am implementat sa zic asa un sistem de dedicatii live folosind skype, asta pentru amatori. Deci daca aveti o dedicatie "de la nasu` mare"  va astept pe frecventza :)). Nu suntem cei mai buni si nici nu stim daca vom reusi sa atingem cele mai inalte standarde dar incercam sa multumim pe toata lumea.

www.radionet.z1.ro

#2
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
mi-a sarit in fata sloganul radio-ului... "Listen your cable freqvency" nu stiu daca e intentionat sau nestiinta, dar freqvency se scrie frequency. acel cuvant nu exista in engleza...

Edited by worm, 19 January 2006 - 12:46.


#3
rnet

rnet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2006

View Postrnet, on Jan 19 2006, 12:24, said:

RadioNET Romania http://www.radionet.z1.ro sper sa va placa,noi  incercam sa fiu pe placul tuturor. Aici puteti asculta foate multa muzica club, house, trance, r&b, rap, si binenteles ceva muzica romaneasca, toate atent selectate. In plus am implementat sa zic asa un sistem de dedicatii live folosind skype, asta pentru amatori. Deci daca aveti o dedicatie "de la nasu` mare"  va astept pe frecventza :)). Nu suntem cei mai buni si nici nu stim daca vom reusi sa atingem cele mai inalte standarde dar incercam sa multumim pe toata lumea.

www.radionet.z1.ro

Bine ca mi-ai atras atentia, multumesc

#4
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
vezi ca mai apare odata in imaginea aia cu snowboarder-ul...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate