Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Utok i800

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
bufley

bufley

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.08.2017
b0by007 nu it-I pot spune ca it-I multumesc mult! ci ENORM DE MULT MAI SALVAT ACUM TOTUL FUNCTIONEAZA NORMAL, INCODATA MILIOANE DE MULTUMIRI SI IT-I DORESC O DUMINICA FRUMOASA IN CONTINOARE.

#20
saio

saio

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.11.2017
Salut domnilor
Va rog si eu pentru driverele pentru tableta i800. Am instalat pe curat windows 10 de pe stick fara un backup. Am reusit sa recuperez drivere de pe net, insa cel pentru senzorul de rotatie nu il pot identifica.
Se poate sa retrimiteti arhiva cu drivere, cea din postul anterior nu mai e valabila.
Multumesc mult.

#21
b0by007

b0by007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 27.12.2014
Eu am revenit la windows 8.1 original. Parca se misca mai sprinten.
Dar uitati driverele cand aveam windows 10.
https://drive.google...iew?usp=sharing

Si daca vreti sa reveniti la windows 8.1:
https://drive.google...iew?usp=sharing

#22
saio

saio

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.11.2017
Multumesc frumos! Esti un domn. Insa cele de 8.1 nu poti sa le trimiti altfel decat torent? Mie de 10 imi trebuiau, insa nu ar strica si cele de 8.1.
Cu Win 10 versiunea 1505, cea de acum un an, a zbarnait, insa am facut upgrade la asta din octombrie 1709, si fara backup la drivere - apoi refacute din vreo 5 surse, cam scartaie.
O sa-l reinstalez cu toate driverele de la tine.
Multumiri inca odata!

#23
saio

saio

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.11.2017
Salut
Windows 10 merge OK, insa .... In timpul unui joc se blocheaza complet 40-60 sec, taskbarul este insa accesibil (poti reveni in win), dupa care continua ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Intr-o ora o face odata maxim doua ori. E un bug al windows-ului 1709 sau ceva hard?
Daca a mai intalnit cineva situatia asta, va rog un post!
Multumiri anticipat!

#24
daniel.ungureanu

daniel.ungureanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.08.2007
Va salut! Plecand de la Windows 8.1 am facut anumite incercari de a pune Android, insa nereusind am zis pun din nou Windows 10. Arhiva de drivere postata aici m-a salvat.

Problema e ca acum nu mai am niciun device fara driver, insa touch screenul nu merge deloc. E ca si cum nu ar avea touch screen. Oi fi modificat eu ceva in BIOS? Am cautat sa ma uit la toate setarile si pareau ok. Aveti vreo idee?

Va multumesc!

#25
b0by007

b0by007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 27.12.2014
Am sters din greseala arhiva din googledrive.
Dar va las alt link cu driverele de win10:
https://www.dropbox....win 10.zip?dl=0

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate