Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

medic familie

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
amedeuss

amedeuss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 14.12.2011
Salut,

Am suferit o interventie chirurgicala , si pentru ca am asigurare, am solicitat aasiguratorului sa fiu compensat pentru zilele cat am lipsit de la munca.Asiguratorul a trimis fostului medic de familie ( intre timp l-am schimbat ) o solicitare prin care a cerut copie dupa fisa de consultatii medicale.
Acesta nu a trimis fisa motivand ca acesta se elibereaza catre terti doar contra cost ( in temeiul unei anumite legi , dar am uitat numarul ei), si doar mie imi este inmanata gratuit.
As vrea sa stiu daca are sau nu dreptate.

Multumesc.

PS:Nu ma intereseaza sa o primesc personal , asiguratorul are nevoie sa o primeasca direct de la medic

Edited by amedeuss, 10 August 2015 - 16:55.


#2
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Cred ca e un abuz, il deranjeaza ca l-ai schimbat. Ori o fi ceva mai nou, eu mi-am schimbat medicul de familie cu vreo 6 ani in urma si nu a fost nici o problema, chiar mi-a dat plicul cu fisa (ma rog, era inchis).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate