Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Problema Adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
NeuFunk

NeuFunk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.04.2015
Salut,

Am un blog folosind platforma Blogger de la Google cu peste 6 luni vechime si am zis sa incerc programul Adsense ca doar nu cere de mancare. Am contul de Google Adsense, am fost acceptat si mi-a aparut ca pot pune anunturi. Daca pun anunturi cu widget-ul default din Blogger nu apare nici un anunt insa spatiul este ocupat iar daca creez anuntul in contul de Adsense si il implementez folosind un widget HTML / Javascript tot ocupa spatiu si apare o culoare alb galbuie in zona unde ar trebui sa fie anuntul. Are cineva idee care este problema si unde ar trebui sa cer ajutor in continuare?

#2
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,808
  • Înscris: 10.12.2006
O sa apara si reclamele in cateva ore, lasa codul acolo.

#3
NeuFunk

NeuFunk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.04.2015
L-am lasat cateva zile si nimic..

#4
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,413
  • Înscris: 15.12.2009
Ai cumva vreun a.d.b.l.o.c.k.e.r activat?

Edited by Ann0nyym0us, 19 July 2015 - 22:34.


#5
NeuFunk

NeuFunk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.04.2015
Nu, restul de anunturi le vad.

Edited by NeuFunk, 22 July 2015 - 10:54.


#6
Traksul

Traksul

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 22.07.2015
,

#7
shadow_4u

shadow_4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 11.06.2008
Nu-ti recomand sa folosesti adsense daca esti la inceput. Toata lumea uraste reclamele , crede-ma ... si daca esti si la incet , e nasol de tot sa te dezvolti.

De asemenea , nu iti recomand sa folosesti adsense pt orice fel de site. Eu am un cont banat cu 3000 euro in el si asta pt ca am incercat eu niste chestii , dar se pare ca nu prea poti sa prostesti Google-ul . Eu am reusit prima data , dar a doua oara pa .

Da-mi link-ul blog-ului intr-un PM . Daca vrei , putem face o colaborare . Te ajut sa te dezvolti si sa ajungi sa faci bani din el . Ti-o spune cineva care produce bani din peste 150 site-uri si are si cateva business-uri la activ. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate