Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

BLOCARE OBIECTIV SAMSUNG L 100

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
inessa

inessa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 24.10.2014
Am urmatoarea problema..am facut poze cu apparatul foto(samsung L 100),si din greseala am tinut degetul langa obiectiv atunci cand urma sa se deschida obiectivul,din cauza asta mi s-a blocat obiectivul afara si asa a ramas,nu mai pot sa fac poze,nu imi mai apare nimic,am incercat sa scot bateria,ma gandeam ca poate o fi o blocare pe moment(mi s-a mai intamplat-si trecea pe moment),acum insa s-a blocat definitiv...ce ar trebui sa fac...cine stie un service bun in bucuresti...aparatul foto nu mai e demult in garantie..cine stie un service bun,.va rog dati mi datele

Edited by inessa, 01 June 2015 - 17:16.


#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Avand in vedere ca e un model de acum vreo 7 ani (tot atat are si vechime?), nu cred ca merita sa risti sa ramai fara aparat foto in concediu.

SH il gasesti si cu 60 lei.

#3
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
http://www.samsung.c...ervicelocation/

Bifezi la categorie produs, camera/aparat foto si vei primi 4 rezultate pentru Bucuresti. Nu te grabi, azi nu mai rezolvi nimic... Maine!

#4
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Nici reparatie nu cred ca te costa mai putin de 50 lei (asta daca si gasesti pe cineva care sa-l repare).

#5
andreihristescu

andreihristescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 14.04.2008
Mai intai http://skp.samsungcs...=in&seq=1021213

Edited by andreihristescu, 01 June 2015 - 18:30.


#6
cat3y3_2003

cat3y3_2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 09.02.2008
Salut.Daca nu ai rezolvat cu aparatul te pot ajuta cu placere, numai sa-mi dai un PM. Numai bine.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate