Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Cursor mouse

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
xMsT

xMsT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 16.12.2013
Salut !
Am o problema si aceasta consta in cursorul mouse-ului.
La munca folosesc Mac 10.8.5 si inainte aveam un mouse Microsoft, care uneori cand mutam cursorul, imi sarea sau se bloca si dintr-un colt al ecranului ajungea in celalalt. La fel si acum cu un mouse Bloody ( RT5A ) ...are momente destul de dese cand imi sare cursorul (doar in timp ce-l misc si eu, nu singur) , ori se blocheaza pentru o fractiune de secunda si ajunge unde nu trebuie..ori nu stiu.
Nu folosesc mouse-ul de la Mac ca nu-s obisnuit cu el .
Stiti care ar fi solutia pentru problema asta ?
Multumesc anticipat !

#2
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,180
  • Înscris: 08.12.2006
Am avut si eu problema asta cu "mousii" de la Microsoft, cu unul mai iestin si cu unul ceva mai scump, problema se regasea pe windows, exact ce ai descris si tu. Pana nu am schimbat mous-ul , nu am scapat nici de problema, am pus logitech si nu a mai facut . Concluzia..."moushii" Microsoft sunt de 2 lei.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate