Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Nikon L610 Capac Baterii stricat, battery door broken

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
alin0232

alin0232

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 06.04.2008
Tocmai am aflat si eu de acest defect la majoritatea aparatelor foto nikon..mi se pare cel mai stupid defect, aparatul nu a fost folosit deloc intens, nici nu are zgarieturi pe el, insa bateriile alea au un arc destul  de puternic iar acel capac are o ureche de plastic foarte subtire si foarte mica.
Daca are cineva o idee cum s ar putea repara, unde as putea gasi de cumparat un capac poate in tara..un site de componente foto (pe ebay e unul singur la 37 dolari iar in china n am gasit nimic)
Cel mai mult m ar interesa sa i pot monta un grip si sa rezolv problema insa n am gasit nici unul pt Nikon L610, poate stie cineva un grip universal care s ar potrivi si la modelul asta.
La solutii de reparat acel capac, l as putea lipi cu o banda adeziva lata neagra.. de aia groasa, sau cel mai practic ar fi cum e in poza atasata.

sunt tare dezamagit de nikon..lasa acest defect de chinezarie ordinara de ani de zile la multe modele. aparatul tocmai a iesit din garantie, insa cred ca nici colo nu l acceptau.. pt ca e rupt nu? le a trebuit ceva celor de la nikon sa gandeasca un asa defect.

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate