Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Sony Xperia Z4

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
adryanos

adryanos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,595
  • Înscris: 10.06.2008
In cateva zeci de ani cand vom incepe sa ne prindem care e treaba cu resursele naturale (daca mai ajungem pana acolo) poate va aparea ceva. Dar atata timp cat exista planeta asta de muls fii sigur ca nu va exista pe nicaieri ceva revolutionar. Cauta putin pe Google si ai sa vezi ca au fost destule tehnologii revolutionare, dar s-a renuntat la ele din diverse motive, unul mai ciudat ca altul. Si atunci cand vor aparea, se vor raspandi ca painea calda fiind o noua vaca de muls.Pana atunci ne vom multumi cu ce avem, eventual cu mici imbunatatiri ca sa nu zica lumea ca e prea ciudat...

#20
teleki

teleki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 09.10.2014
Stai liniștit că se știe cum e treaba cu resursele naturale, nu trebuie să mai treacă zeci de ani. În deceniul trecut automobilul electric era o utopie, azi te gândești să-ți cumperi unul. Cei de la LG Chem vor să dubleze autonomia mașinilor electrice cu bateriile lor pentru a contracara ofensiva Tesla Electric. Până la urmă totul ține de optimizarea consumului.
Iar în privința marilor descoperiri ale științei, progresul tehnologic are o curbă exponențială,aproape verticală,asta însemnând că progresele din ultimii ani(10~15)sunt mai mari decât cele din ultimul mileniu. Referitor la Z4, nu mă tentează în mod deosebit, față de Z3 nu e mult diferit, poate varianta internațională va fi altfel. Un Z5 însă e luat în calcul.

#21
razvandobrin

razvandobrin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.01.2019
Buna ziua,am o problema cu un Sony Xperia z4. Cand il conectez la incarcator,vibreaza de 3 ori cum ca ar incarca dar nu se aprinde.Acum 2 zile nu mai trecea de logo-ul sony,am incercat sa ii pun alt soft,dar nu a mers. Apoi dupa cateva ore se aprindea doar ledul rosu,iar pana intr-un final sa nu se mai aprindea deloc.Doar vibreaza ca ii pun incarcatorul. I-am scos bateria pentru ca se auzea putin ciudat.
Ma puteti ajuta va rog? Ma scuzati daca nu este bine unde am postat,sunt nou.
Multumesc!

Edited by razvandobrin, 27 January 2019 - 13:28.


#22
OpelCalibra

OpelCalibra

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 27.03.2016
Cauta pe youtube fix sonyxperia sudden death, daca nu merege insamna ca trebuie sa il duci in services

#23
razvandobrin

razvandobrin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.01.2019
Mulțumesc!

#24
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008

View Postrazvandobrin, on 27 ianuarie 2019 - 13:27, said:

I-am scos bateria pentru ca se auzea putin ciudat.
Ce anume scotea sunet ciudat, telefonul sau incarcatorul?
Daca e de la telefon atunci nu mai incerca experimente. Du-l la un service pana nu-ti ia foc casa.

Edited by Hider141, 28 January 2019 - 08:48.


#25
razvandobrin

razvandobrin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.01.2019

View PostHider141, on 28 ianuarie 2019 - 08:48, said:


Ce anume scotea sunet ciudat, telefonul sau incarcatorul?
Daca e de la telefon atunci nu mai incerca experimente. Du-l la un service pana nu-ti ia foc casa.

Cand conectez bateria la placa de baza se aude un sunet cum ca ar face scurt pe placa de baza. Dupa ce ii scot bateria nu mai face. Telefonul fiind conectat la priza

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate