Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

Ele cum pot?

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
edy12345

edy12345

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 01.08.2012
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/epDTdduJbF8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
NoJoke

NoJoke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 31.03.2015
Made my day. :lol:

#3
AroundYou

AroundYou

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 17.04.2015
Bravo, respect acelor soferi, dar, mai important, se vede ca prin unele parti ale lumii pana si (unele) animalele sunt mai civilizate si au idee de cum trebuie sa procedeze la trecerile de pietoni nesemaforizate) Posted Image (lucru cam necunoscut la majoritatea pietonilor de pe plaiurile mioritice)

#4
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/50ASxdV7Ndg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Cele mai tari au fost pasaricile   ! Barza aia si porumbelul m-o spart la nara ! Bravo pasarici  !

#6
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
m-am oprit si eu de cateva ori si mai mult am incurcat criculatia. Animalele sunt nehotarate (dupa cum se vede si in filmulet), pe buna dreptate zic, dar totusi, m-am trezit ca aia din spate fie trebuie sa franeze, fie se opresc si ei si uite-asa facem trenuletul pentru un caine care nici macar nu vrea sa traverseze (sau devine brusc interesat de o femela care-i trece prin spate). In plus, se poate intampla acelasi lucru care se mai intampla si cu oamenii cateodata (din pacate): eu opresc si-i dau prioritate, iar de pe banda a doua vine un ghiolban si-l face una cu asfaltul (ca deh, faptul ca eu am oprit in dreptul unei treceri de pietoni nu-i spune nimic, probabil zice c-am oprit sa-mi leg sireturile). Parca n-as vrea sa vad vreun animal lipit pe asfalt, asa ca prefer sa nu opresc sau o fac doar daca n-am absolut pe nimeni in spate (mai rar, ce-i drept).

Edited by Michidoo, 17 April 2015 - 13:08.


#7
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,904
  • Înscris: 07.11.2006
Porumbei d'aia numa'n Bihor poti vedea!!!Posted Image

#8
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
@ adisz , se stieee , da roaga-te sa nu citeasca si altii  de pe la Cluj asta ! Posted Image

#9
cris2d2

cris2d2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,898
  • Înscris: 16.03.2007
Multi soferi români se cred regii soselelor si a tot ceea ce ne inconjoara, totul trebuie sa se opreasca cand trec ei, totul trebuie sa le acorde prioritate. Ingamfarea pe soselele patriei (si nu numai pe sosele) e depasita doar de gradul de incultura, intoleranta si dezinteres al acestor soferi.

#10
edy12345

edy12345

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 01.08.2012

View PostAroundYou, on 17 aprilie 2015 - 12:54, said:

Bravo, respect acelor soferi, dar, mai important, se vede ca prin unele parti ale lumii pana si (unele) animalele sunt mai civilizate si au idee de cum trebuie sa procedeze la trecerile de pietoni nesemaforizate) Posted Image (lucru cam necunoscut la majoritatea pietonilor de pe plaiurile mioritice)

Surprinzator, acele intamplari au avut loc in Rusia.

#11
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008

View Postedy12345, on 17 aprilie 2015 - 19:27, said:

Surprinzator, acele intamplari au avut loc in Rusia.
Si la noi nu ?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/bJfl-3vLwVM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Si uite aici un caine care trece noaptea pe trecere si pe culoarea verde Posted Image [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TZbW6fG6Tbk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by stlk, 17 April 2015 - 20:06.


#12
edy12345

edy12345

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 01.08.2012

View Poststlk, on 17 aprilie 2015 - 19:57, said:

Si la noi nu ?

Nici nu am zis asa ceva. Evident ca se poate.

#13
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,904
  • Înscris: 07.11.2006

View PostgingisKHAN2015, on 17 aprilie 2015 - 13:16, said:

@ adisz , se stieee , da roaga-te sa nu citeasca si altii  de pe la Cluj asta ! Posted Image

Da' io n-am facut nimic rau.Doar am "citit" placutele de inmatriculare din clip.
De asta nici nu mi-am permis sa zic ca-i vorba despre Oradea,Alesd,Huedin sau...Marghita.
Apropo de Marghita.In vara (2014) am mers o gasca (cumnatii ) spre Marghita.
Cand am luat-o spre dreapta de pe international E 60 am crezut ca sunt in secolul .....care o fi.Eram sigur ca drumuri mai proaste ca-n Mures numa-n Harghita&Covasna exista.Dupa vreo 40 de kilometri m-am linistit.

ps,
Pentru cei care doriti un week-end la Marghita,pregatiti-va de cei mai rau.Intoarcerea in timp este foarte dureroasa.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate