Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 Cumparare auto cu nr Germania afl...

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 

Intrebare Youtube Adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
NeuFunk

NeuFunk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.04.2015
Salut.

1) Am un canal de Youtube si am cateva videoclipuri postate carora le-am activat monetizarea si imi apare ca sunt partener Youtube. Nu am asociat nici un cont de Adsense canalului, deci momentan nu scot banii. Intrebarea mea este, se produc bani chiar daca nu am cont de adsense asociat sau pentru a se produce (NU SCOATE) trebuie sa fie un cont asociat? Doresc sa testez ceva si vreau sa asociez contul in momentul in care am deja banii castigati cu Youtube.

2) De asemenea, mie imi apare in dreapta videoclipului un anunt, imi apare si in videoclip, in partea de jos insa nu imi apar anunturi carora sa le pot da skip sau sa astept sa treaca, este normal? Am bifat toate optiunile din Generare bani.

3) Nu imi apare optiunea sa pun anunt la un minut prestabilit, in interiorul videoclipului, de ce? Intradevar, nu am nici un videoclip mai lung de 5 minute, sa fie o limita?

#2
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Trebuie sa asociezi un cont de adsense, fara el nu se poate. Oricum n-o sa scoti mai nimic stai linistit.

#3
floyd69

floyd69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 15.12.2010
Asta?

https://www.youtube....oRMrXq2O10NRfPQ

#4
traiannnnnn

traiannnnnn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 03.02.2015
Nu vei scoate nici 5 bani.
Si oricum anunturile nu le vezi tu, le vad cei care dau click pe videourile tale.

#5
NeuFunk

NeuFunk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.04.2015

View Postfloyd69, on 07 aprilie 2015 - 23:11, said:

Ala.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate