Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Radio Tanănana

- - - - -
  • Please log in to reply
124 replies to this topic

#19
maverik30

maverik30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,798
  • Înscris: 25.01.2011
erai prea mic. a fost si nr 1 cand facea concerte prin bucuresti.prin tei parca.

#20
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,226
  • Înscris: 23.10.2013

View PostStan_Patzitul, on 03 aprilie 2015 - 19:31, said:

Pe #1 era Radio Contact si pe #2 era Radio21, din cate stiu ProFM nu s-a ridicat niciodata mai sus de #3 in Buc.

Radio 21 era pe 1 in capitala.

#21
paznicmare

paznicmare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,450
  • Înscris: 01.02.2010
Tănănău in ardeal inseamna "om pierdut in spatiu"

#22
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,226
  • Înscris: 23.10.2013
Imi plac jingle-urile, destul de tari fata de cele ultra-comercialele de la zu si kiss.

Pe icecast activul rar trecea de 50 de ascultatori, azi au fost vreo 200 sau mai multi.
http://radio.power2stream.com:8000/

Rollercoaster Baby! Posted Image

Attached Files



#23
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Sa vedem pe parcurs, acum e curiozitatea de inceput...

#24
gabybcr

gabybcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,189
  • Înscris: 22.03.2008
Mai aveau multe de pus la punct inainte de a-l lansa. Au ei piese mai putin comerciale , dar si alea trebuiau alese cu mai mare atentie cum sunt alese la GoldFm si Guerrilla.

#25
hasmotefm

hasmotefm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 09.10.2014
Tananana imita Guerilla asta e clar , si oricum oamenii de acolo au venit sa il refaca, o parte din el au ramas in GOLD  , avem doua Guerille impartite oarecum Posted Image , ca si Realitatea Tv cu Romania Tv Posted Image

Edited by hasmotefm, 07 April 2015 - 21:59.


#26
hasmotefm

hasmotefm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 09.10.2014
in vitan se simte 92,9 plaja de la kiss Ploiesti cu Tananananana lipit.... si totusi pana aici am in fata tanananaul , clar au ramas cu max 1kw sau 600w pe panel! si fara panel ar fi mai slabi ca si 88 care are pe la jumatatea Tananaului se observa ....

Edited by hasmotefm, 18 April 2015 - 00:28.


#27
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 26.09.2010
Tanananna abia se mai simte si la mine, si asta de doua zile. Initial am crezut ca era din cauza antenei, am probat si cu alta, probat si azi dupa amiaza, si nicio imbunatatire. Nu ca ar fi exclat pana acum, dar stereo tot il receptionam...

#28
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
http://www.tananana.ro

#29
hasmotefm

hasmotefm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 09.10.2014
sunt depastie dip 11 le lor de pe panelu ala vechi de peste 15 ani ... rugina e noua lor culoare!!! Cica Sport total a dat 2kw pe ele candva si nu lea placut , si sau mutat la BIG!!!

#30
maverik30

maverik30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,798
  • Înscris: 25.01.2011
da
am vazut ieri antenele lor, in victoriei, veneam cu masina de pe 1 mai mihalache, au dipoli ciudati
e pe 500 w putere radiata (PAR)
nu acopera orasul indoor, in berceni sigur asta ca am verificat, deci e radio de cartier
nu au investit in echipamente.
nu au bani

#31
hasmotefm

hasmotefm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 09.10.2014
PAR nu e 500w , au ei deja 600w stiam sigur sau spre 1kw , dar sunt depasite de termen antenele , si ele dau castigu sa acopere orasul mai bine decat pe 4 ca HFM in aceeasi putere.

#32
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am ascultat si eu tananana.ro in ultimele doua saptamani, un plus pentru ca au in playlist si muzici mai vechi ce au fost pe Guerrilla, câteva amintiri frumoase. Dar overall e mai pe gustul meu Gold. Matinalul e okay, dar nu se compara cu ceilalți. Pe FM 92,7 nu au upgradat nimic, sunetul e mediocru. Oricum sunt bineveniți in FM, e o alternativa in plus postul asta.

De mâine revin pe Gold, reincepe Dobroshow. :)

#33
hasmote2015

hasmote2015

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 892
  • Înscris: 20.04.2015
Am eu impresia gresita, sau numai au rds pe 92,7 ? :) Li sa ars decand cu Tananananana .... cat a fost activ nu a fost o prob sa nu imi apara!!!

#34
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 26.09.2010
Aseara avea rds, am verificat si am si captura facuta, o postez pe seara.

#35
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 26.09.2010
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/D6YAgS06bS0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#36
razboy

razboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 29.10.2007
Intr-o seara cand veneam de la munca am dat un mesaj si aparent am fost sunat cum ca am castigat o invitatie pentru 4 persoane la escape room. Am primit mail de la o tipa Alina Paduraru cu confirmarea si din punctul ala s-a oprit orice raspuns din partea TANANANA. Am ales o data pentru care nu am primit confirmare. I-am dat reply tipei de vreo 2-3 ori si nimic. Am scris sip e fb, s-a citit mesajul si dupa s-a dat unread.
Nu ma deranjeaza sa nu mai merg la acel escape room insa nesimtirea de a nu raspunde si de a lasa cu ochii in soare proprii ascultatori este prea mare. Nu ma asteptam la asa ceva si chiar imi pare rau ca din cauza aceasta nu voi mai asculta un radio care chiar promite lucruri frumoase insa se pare ca degeaba.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate