Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Adsense si youtube

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
NexusS3

NexusS3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 09.07.2012
Am si eu o nelamurire , un prieten are cont pe youtube (postez in numele sau pentru ca nu are cont aici) si are pe cont activat adsense si culmea ca au inceput sa dispara banii de pe acolo fara motiv . Avea 10 $ , apoi a scazut la 9,50 si azi cand a intrat a vazut ca are doar 4 $ . Cam care e faza de scade asa ? Poate are cineva cont pe adsens si reuseste sa ma lamureasca .

#2
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Asa se intampla in luniile de sarbatori, decembrie, ianuarie, februarie,  Stai linistit, treptat o sa revina suma. In aceste luni, reclamele sunt mai putine.
Totul se va rezolva, daca prietenul tau nu incearca sa dea click-uri singuri, sa fraiereasca sistemul.

Ii recomand prietenului tau, sa lase parteneriatul cu adsense si sa treaca la un parteneriat cu o retea importanta, gen Maker Studios sau Fullscreen, unde sistemul este mai bun.

Edited by Shock-G, 21 February 2015 - 16:38.


#3
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010
De curiozitate, cat castiga prietenul tau pe zi in perioada asta? Intreb deoarece eu din 8300 vizualizari saptamana trecuta, am facut 2 dolari...

Edited by Robiacs, 21 February 2015 - 16:33.


#4
NexusS3

NexusS3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 09.07.2012
@Robiacs a facut acesti bani in 4 luni parca , nu am intrebat cat castiga pe zi pentru ca nu prea sunt interesat :)
@Shock-G nu umbla cu nimica , e chiar foarte atent cu contul . Multumesc de raspuns :)

#5
NexusS3

NexusS3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 09.07.2012
Dar totusi , e normal sa scada din banii deja adunati acolo ? Adica din moment ce clickurile au fost date si banii sunt deja acolo de ce sa traga din ei?

#6
Costinmihai

Costinmihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 14.10.2014
Sa nu se ingrijoreze am si eu un prieten care a patit la fel. I-a scazut si a revenit suma de bani, fluctuatii de la o zi la alta, timp de 3 zile. Acuma si-a revenit, fara sa faca nimic.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate