Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de spalat vase si grasimea

Campanie/Petitie - noua lege acce...

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 

UK sau Australia ?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
beastie

beastie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 08.12.2004

View Postorthodox, on 18 februarie 2015 - 18:25, said:

A fost și temerea mea până la un anumit punct când am realizat că în marile orașe nu găsești așa lighioane pă-dărând încât să faci o obsesie din asta. Și, dacă ar fi așa, ar muri oamenii pe capete... dar se pare că nu se întâmplă asta.
Weekend-ul trecut in Phillip Island Posted Image
Huntsman, lasand la o parte faptul ca-i mare si scarbos, e inofensiv pentru om si util pe langa casa, fiindca haleste lighioane mai mici.

[ https://lh4.googleusercontent.com/-kBIcZzGlh7U/VP7dhFd5UpI/AAAAAAAAdX4/afyFagUd5GY/w1123-h842-no/IMG_3213.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#38
s-brody

s-brody

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 03.09.2013
Macar pentru experienta, se merita Australia. Brisbane, Melbourne, cum zicea cineva, parca sunt printre metropolele cu cel mai ridicat standard of living. Eu colaborez cu o firma din AU, si sunt oameni faini. Sunt un mix intre occidentalism si "easy-goingness", plus un simt decent al umorului.

#39
Jimie

Jimie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.04.2005
Eu am gasit un site cu joburi in strainatate aici: https://www.loadjobs.com/ vad ca au si joburi din Romania listate

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate