Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 Masina de copt paine - pareri

Rfg crescut

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv
 

UK sau Australia ?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
beastie

beastie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 08.12.2004

View Postorthodox, on 18 februarie 2015 - 18:25, said:

A fost și temerea mea până la un anumit punct când am realizat că în marile orașe nu găsești așa lighioane pă-dărând încât să faci o obsesie din asta. Și, dacă ar fi așa, ar muri oamenii pe capete... dar se pare că nu se întâmplă asta.
Weekend-ul trecut in Phillip Island Posted Image
Huntsman, lasand la o parte faptul ca-i mare si scarbos, e inofensiv pentru om si util pe langa casa, fiindca haleste lighioane mai mici.

[ https://lh4.googleusercontent.com/-kBIcZzGlh7U/VP7dhFd5UpI/AAAAAAAAdX4/afyFagUd5GY/w1123-h842-no/IMG_3213.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#38
s-brody

s-brody

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 03.09.2013
Macar pentru experienta, se merita Australia. Brisbane, Melbourne, cum zicea cineva, parca sunt printre metropolele cu cel mai ridicat standard of living. Eu colaborez cu o firma din AU, si sunt oameni faini. Sunt un mix intre occidentalism si "easy-goingness", plus un simt decent al umorului.

#39
Jimie

Jimie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.04.2005
Eu am gasit un site cu joburi in strainatate aici: https://www.loadjobs.com/ vad ca au si joburi din Romania listate

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate