Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Isaran Residence - locatari si viitori locatari

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
6260 replies to this topic

#6247
Marijan8

Marijan8

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2020
Are cineva o estimare pentru predarea la blocul 8? Era vorba și de permisiunea de a întra în apt înainte de predare...

#6248
Marijan8

Marijan8

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2020
Sunt interesat de un apartament tip 2A, la schimb plus diferența cu unul 2D, situat în blocul 8, etaj 4.

#6249
alexandru5500

alexandru5500

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.09.2017
Sunt interesat de un apartament tip 2A, la schimb plus diferența cu unul 2D, situat in blocul 9 etaj 1.

#6250
just_me020488

just_me020488

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 14.07.2007
Buna seara.
M-ar interesa sa cumpar un apartament cu 2 camere la Isaran in blocul 8, dar as dori sa stiu cam ce cheltuieli ar fi la intretinere, curent si gaz. :) Imi puteti da mai multe informatii, va rog?

#6251
damiand

damiand

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.01.2018
Salutare! Chelutileile, per total, sunt mai mult decat rezonabile. La trei camere, apartament pe colt, platesc in medie, pe lunile de iarna, cam 150 de lei la gaz si cam 80 de lei la curent, cu plita electrica si masina de spalat vase. De la cei care au paratamente in "interior", am inteles ca facturile la gaz sunt mult mai mici. La intretinere, se taxeaza pe numar de persoane. Iti las o bucatica din tabelul nostru de intretinere, ca sa iti faci o idee cam cat sunt salubritatea si cheltuielile comune - lift, curent scara etc.
Attached File  intretinere.jpg   317.1K   43 downloads

#6252
MamiDav

MamiDav

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.10.2018

View Postjust_me020488, on 22 iulie 2020 - 18:55, said:

Buna seara.
M-ar interesa sa cumpar un apartament cu 2 camere la Isaran in blocul 8, dar as dori sa stiu cam ce cheltuieli ar fi la intretinere, curent si gaz. :) Imi puteti da mai multe informatii, va rog?

Am eu de vânzare un apartament în blocul 8. Pentru mai multe detalii 0752604251

#6253
Marijan8

Marijan8

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2020

 alexandru5500, on 17 iulie 2020 - 23:54, said:

Sunt interesat de un apartament tip 2A, la schimb plus diferența cu unul 2D, situat in blocul 9 etaj 1.
pe ce parte e apt?

#6254
just_me020488

just_me020488

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 14.07.2007

 damiand, on 23 iulie 2020 - 09:02, said:

Salutare! Chelutileile, per total, sunt mai mult decat rezonabile. La trei camere, apartament pe colt, platesc in medie, pe lunile de iarna, cam 150 de lei la gaz si cam 80 de lei la curent, cu plita electrica si masina de spalat vase. De la cei care au paratamente in "interior", am inteles ca facturile la gaz sunt mult mai mici. La intretinere, se taxeaza pe numar de persoane. Iti las o bucatica din tabelul nostru de intretinere, ca sa iti faci o idee cam cat sunt salubritatea si cheltuielile comune - lift, curent scara etc.
intretinere.jpg

Multumesc mult de raspuns. :) Cheltuielile sunt chiar ok. Am inteles ca prin septembrie se vor da in folosinta apartamentele din blocul 8. Mi-a ramas gandul la apartamentul cu 2 camere, iar de cel cu 3 camere nu mai vorbesc, dar este mult peste buget. Am tot citit pareri pro si contra, dar dpmdv Isaranul nu se compara cu nimic din ce am mai vazut in alte ansambluri. Apartamentele sunt spatioase, luminoase.

As mai avea o intrebare. Esti multumit de alegerea facuta? :)

#6255
MamiDav

MamiDav

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.10.2018

 Marijan8, on 01 august 2020 - 07:39, said:

pe ce parte e apt?

Pe vest,  spre blocul 9 .

#6256
JohmDoe

JohmDoe

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 14.12.2017
I-a ziceti cum e viata in stup? Cum draq pot fi blocurile atat de apropiate?

#6257
damiand

damiand

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.01.2018

View Postjust_me020488, on 04 august 2020 - 21:13, said:


Multumesc mult de raspuns. Posted Image Cheltuielile sunt chiar ok. Am inteles ca prin septembrie se vor da in folosinta apartamentele din blocul 8. Mi-a ramas gandul la apartamentul cu 2 camere, iar de cel cu 3 camere nu mai vorbesc, dar este mult peste buget. Am tot citit pareri pro si contra, dar dpmdv Isaranul nu se compara cu nimic din ce am mai vazut in alte ansambluri. Apartamentele sunt spatioase, luminoase.

As mai avea o intrebare. Esti multumit de alegerea facuta? Posted Image


Da, sunt multumit - in ciuda remarcilor "intepatoare" pe care le face JohmDoe, blocurile nu sunt atat de apropiate. Distanta dintre ele este la fel de mare ca in oricare dintre "cartierele" altor dezvoltatori, insa cred ca lasa impresia asta din cauza "masivitatii" cladirii. Eu am trei camere, apartamentul e foarte mare, asa cum ai spus si este foarte bine "gandit" ca arhitectura, cu baile frumos si bine utilate. Pana acum nu am avut probleme majore legate de apartament/finisaje sau instalatii si cred ca am avut noroc si de vecini buni Posted Image Am prieteni care au cumparat in blocul opt, apartamentele noi de aici sunt chiar mai faine!

#6258
ffm

ffm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 859
  • Înscris: 23.01.2015
Salutare, ma puteti ajuta cu un link unde pot vedea apartamentele disponibile in blocul 8?

#6259
JohmDoe

JohmDoe

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 14.12.2017

View Postdamiand, on 10 august 2020 - 08:00, said:



Da, sunt multumit - in ciuda remarcilor "intepatoare" pe care le face JohmDoe, blocurile nu sunt atat de apropiate. Distanta dintre ele este la fel de mare ca in oricare dintre "cartierele" altor dezvoltatori, insa cred ca lasa impresia asta din cauza "masivitatii" cladirii. Eu am trei camere, apartamentul e foarte mare, asa cum ai spus si este foarte bine "gandit" ca arhitectura, cu baile frumos si bine utilate. Pana acum nu am avut probleme majore legate de apartament/finisaje sau instalatii si cred ca am avut noroc si de vecini buni Posted Image Am prieteni care au cumparat in blocul opt, apartamentele noi de aici sunt chiar mai faine!

Sa inteleg ca lucrezi la ISARAN? ai facut o descriere de marketing ... ma lasi

#6260
damiand

damiand

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.01.2018

View PostJohmDoe, on 10 august 2020 - 10:44, said:

Sa inteleg ca lucrezi la ISARAN? ai facut o descriere de marketing ... ma lasi
Omul m-a rugat ceva, eu m-am conformat. Nu le am cu marketingul si nici cu descrierile. Oricum, am vazut din postarile tale ca esti greu de multumit de optiunile pe care ti le ofera zona Posted Image

#6261
werza

werza

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.01.2017
Are cineva de inchiriat loc subteran de parcare in blocurile 1 sau 2? Ofer 200 de lei/luna.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate