Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Adidasi Nike, Puma in magazin comercial

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Sew

Sew

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 09.10.2013
Buna ziua,

Detin un magazin comercial de incaltaminte dar am brand-uri mai necunoscute prin AxBoxing, VEER, etc. Doresc sa aduc adidasi Nike si Puma, dar nu stiu un  site oficial al lor sau ceva de contact. Ca stiu ca am nevoie de licente si tot ce tine.

#2
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
Din cate stiu distribuitor Nike pentru Romania este Elmec.

Discuta cu ei.

Noua lor denumire e FF Group

Edited by Byblos4, 03 February 2015 - 10:53.


#3
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
nu trebuie licenta , ai nevoie doar ca produsele sa fie originale si sa ai act doveditor pentru aceasta . pot fi cumparate de unde vrei cu factura etc si certificat ca sunt originale .
daca toata lumea ar vinde numai de la  REPREZENTATUL OFICIAL  ar fi cel putin naspa si aiurea si scump
ce ar face toate firmele care cumpara direct din UK sau Italia lichidari si le vand la noi ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate