Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Cum se instaleaza sistemul de operare Windows XP in programul VirtualBox

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
c0bra1337

c0bra1337

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 01.01.2015
Tutorial complet pas cu pas ! HD ! + Download
In acest videoclip arat cum se instaleaza "Windows XP" in "VirtualBox" + descarcarea imaginii virtuale 'Windows XP SP3' + descarcare virtualbox !
Tutorial YouTube :  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/L3gFBYPuK-U?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
VirtualBox Site Official : https://www.virtualb.../wiki/Downloads
Windows XP SP3 : Windows XP SP3 ISO Download | Get into PC
Daca v-a fost de folos acest tutorial puteti sa imi lasati un subscribe la canal pentru munca depusa  ! Tutorial realizat de catre mine , c0bra !
PS:Nu stiu daca a mai fost facut un astfel de tutorial , daca a mai fost facut eu imi cer scuze pentru ca am postat .

Edited by mircea21, 04 January 2015 - 11:40.
Adăugare link Youtube corect


#2
hororius_prigonitus

hororius_prigonitus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 05.12.2009
Mai instaleaza cineva windows xp in 2015? windows 8 este superior,nu inteleg d e ce se mai complica lumea cu vechitura asta de xp.

#3
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008

View Posthororius_prigonitus, on 01 ianuarie 2015 - 20:57, said:

Mai instaleaza cineva windows xp in 2015? windows 8 este superior,nu inteleg d e ce se mai complica lumea cu vechitura asta de xp.
  c0bra1337 vorbea de VirtualBox+XP , nu cred ca instaleaza nimeni XP ca sa foloseasca un alt XP in  VirtualBox :) ci logic ca are instalat un alt windows mai recent sau alt OS. Cat despre "vechitura asta de xp" eu am instalat chiar ieri XP-ul pe vechitura mea de PC. Crezi ca daca suntem in 2015 functioneaza bine un PC din anul 2003 cu windows 8 ?

Edited by stlk, 01 January 2015 - 21:52.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate