Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Medicament raceala

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
Adrryo

Adrryo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 08.01.2012
Dupa 4 zile in care am luat nenumarate pliculete de Coldrex Max Grip,Acc 200 si Hexoraletten,ma simt foarte bine,mai tusesc un pic,dar in rest raceala aproape ca a trecut.Va multumesc mult tuturor.PS:sa va zic ce am patit eu cu farmacista cand am fost sa-mi cumpar Coldrex,am cerut o cutie de Coldrex Max Grip,la care farmacista mi-a raspuns ca nu se mai fabrica,ca se mai gaseste doar din ala normal,am zis ok,nu-mi dati,m-am dus la farmacia de peste drum la care,surpriza,avea Coldrex Max Grip,am cumparat o cutie,m-am intors la prima farmacie si i-am aratat celei de acolo "uitati domnisoara,se fabrica",la care mi-a raspuns "aaa,inseamna ca am auzit eu gresit",bineinteles ca a facut asta doar ca sa-si vanda ea medicamentele,dar oricum,majoritatea sunt foarte foarte foarte prost pregatite

#38
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014

View Postoaspetele, on 22 decembrie 2014 - 20:01, said:

Da de unde esti atat de sigur? Sau de unde stii ce pregatire au 90% din "angajate"?
Nu cred ca UMF-urile au inceput sa scoata asemenea incapabili.
Sunt tinere sub 35 de ani care au fost angajate doar pentru ca accepta salarii mici si nu au acreala babaciunilor.

View PostRemicade, on 22 decembrie 2014 - 20:23, said:

Totusi apreciez ca nu a zis vanzatoare...
"asistent farmacist" ha-ha-ha

Edited by OmulLLORT, 23 December 2014 - 21:09.


#39
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,769
  • Înscris: 25.11.2009
Coldrex Max Grip tablete nu se mai fabrica, din ratiuni de marketing care sint mult prea inalte ptr mine s-a transformat in Parasinus Penta, Coldrex Max Grip plicuri se fabrica in continuare. Si in farmacie la fel ca si in orice domeniu din Romania sint oameni instruiti si care stiu (putini) si foarte multi care fac figuratie. In medicina e la fel.

#40
mecoparsapteplus

mecoparsapteplus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 08.05.2012
Doresc sa intreb daca a mai folosit cineva  produsul : Biomicin Forte (capsule moi cu uleiuri esentiale)...incerc sa il folosesc ca tratament alternativ la gripa care ,,bantuie,, zilele acestea.Multumesc.

#41
vulpitza2004

vulpitza2004

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 19.09.2008
Buna seara,

Biomicimul forte are rezultate foarte bune. Detalii http://fares.ro/prod...5-capsule/1342/
Din experiența (urmăresc tratamentul pacienților ;) ) va spun ca reduce simptomele virozelor mult, dar trebuie luat exact ca in prospect. Daca intr-o zi s-a uitat administrarea unei singure tablete efectul scade.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate