Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...

Aplicatii stress test RAM

Asigurare auto hibrid
 

Vata de zahar

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
DLGeneral

DLGeneral

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 09.12.2013
Bunaseara , unde se gaseste   vata  de zahar  , mai precis  la punga  sau am rog   ..  un alt fel de ambalaj  similar .

  Stiu ca se gasea demult  in Braila si era foarte buna si ieftina  , acum   na pe internet nu spune nimic  despre asa ceva probabil  sau sigur  nu se mai fabrica  cu intensitate  medie  cum era odata .    Si  totusi   va rog  daca stiti un loc  sau o adresa   , site  orice  !  Vreau sa fac comert cu asa ceva .  Multumesc !

#2
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
De ce nu cumperi o masina de facut vata?

#3
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Cum a spus si colegul mai sus, cel mai ok ar fi sa iti iei o masina de vata de zahar.

#4
DLGeneral

DLGeneral

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 09.12.2013
Multumesc  domnilor .   Dar   eu ca si comerciant imi respect foarte mult  actuala prezenta  , si aceea  este da  a  oferii clientului  o marfa  de foarte buna calitate  , Si ca sa va raspund complet  la  intrebarile voastre :
  Multi fac  vata  de zahar  , dar putini o fac buna  ,  am incercat sa caut   si sa platesc oameni ca  sa imi arate sau   sa imi faca  acest produs ,   din pacate nici asta nu am gasit .  Ce este drept  nu am cautat asa  ca   SRI Posted Image) . In limita de  PF .

Edited by DLGeneral, 27 November 2014 - 18:10.


#5
GeorgeGeo

GeorgeGeo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 01.05.2007
Vata de zahar nu rezista ambalata pentru ca este foarte higroscopica. Aceasta se face si se vinde imediat(la botul calului). Daca vrei sa produci ,faci rost de o masinarie cu centrifuga si cap de bronz sau inox,o butelie de aragaz cu arzator si ciuin, apoi treaba merge struna.

#6
romulus69ro

romulus69ro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 20.08.2012
Poti sa-ti faci si acasa, uite aici un clip.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xh3TJ-t0QKQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
florynsv

florynsv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 09.08.2009
Uite, astia produc vata de zahar: http://www.pufuletiilaleli.ro

#8
DLGeneral

DLGeneral

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 09.12.2013

View Postflorynsv, on 27 noiembrie 2014 - 22:31, said:

Uite, astia produc vata de zahar: http://www.pufuletiilaleli.ro
Multumesc :)

#9
guvo01

guvo01

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.05.2019
Sal. Ceva funny ideala pentru o petrecere de copii gasesti https://www.oniogift...a-de-zahar.html

#10
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
aveau asa ceva si in jumbo

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate