Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Recomandare casti birou

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
xxsfantu

xxsfantu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 16.03.2009
Salutare,

As dori sa stiu daca imi puteti recomanda un head-set (casti + microfon) foarte bun, pentru munca de birou care presupune multe ore de conferinte pe Skype.

Vrem sa populam un birou de 20-30 de PC-uri.

Deocamdata, ne gandim la Microsoft LifeChat LX-6000, dar mi se par scumpe.

Deocamdata

O zi faina

#2
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
De ce trebuie sa fie foarte bune? De ce pe usb, ca LifeChat LX-6000? E vorba de convorbiri pe Skype, nu muzica hi-fi. Important e sa fie comode, pentru asta sunt ok si chinezariile de 15 lei.

#3
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,025
  • Înscris: 24.02.2006
http://www.evomag.ro...Side-61364.html

#4
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 04.09.2013
nu as recomanda asa ceva din simplul motiv ca nu au un burete moale si in cazul in care stai multe ore cu ele pe cap, o sa iti faci urechea varza. trebuie cautat ceva care are burete gros, sa fie cat mai confortabil. daca lx-6000 vi se par prea scumpe, puteti sa incercati modelul lx-3000, nu cred sa fie mare diferenta intre ele in ceea ce priveste calitatea si confortul dar sigur este diferenta la pret.

#5
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008
daca se vor folosi ORE in sir, atunci nu trebuie sa te gandesti "sunt scumpe".
practic iti vei bate joc de angajati si de sanatatea lor.

pentru chestii de genu sunt foarte ok Jabra. eu am la servici modelul asta si sunt comfortabile, se aud bine (inclusiv microfonul), au butoanevolum +-, mute si apel.
le folosesc pt apeluri ocazionale pe lync cu colaboratorii din afara tarii si am vb cateodata si o ora+ si nu am simtit nici un disconfort.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate