Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Circles Watchface - Android Wear

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
edy_3dz

edy_3dz

    Rau sau bun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.08.2008
Salutare! Va prezint un watchface facut de mine pentru smartwatch-urile Android Wear. Pentru ca o imagine face cat o mie de cuvinte, atasez un screenshot cu el:
Attached File  unnamed.png   64.81K   15 downloads

L-am testat pe un Moto360. Daca il puteti testa si pe alte modele de smartwatch, as fi recunoscator daca mi-ati da feedback.


Download

Enjoy!

#2
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Pe ceasul meu nu merge aplicatia ta, am un Casio Illuminator din 2001, dar avantajul e ca tine bateria de 7 ani si merge ca-n prima zi...

[ http://i.ytimg.com/vi/uWC84iI7mnE/hqdefault.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by rickysyv, 27 November 2014 - 01:19.


#3
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
E misto. Chiar am vazut zilele astea un articol despre cum unele firme vor sa ii dea in judecata pe unii ca le copiau fatza desi ceasuril erau chinezesti. Oricum ideea e ca nu ma asteptam sa fie asa smechere ceasurile smart. Credeam ca-s doar o extensie a telefonului insa sunt calumea. O sa imi cumpar si eu un d-asta decat un ceas obisnuit. Si in alta ordine de idei, mi-a venit un pic de voma in gura cand am citit "Handcrafted from the heart of Transylvania" :))

#4
edy_3dz

edy_3dz

    Rau sau bun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.08.2008

View Postrickysyv, on 27 noiembrie 2014 - 01:16, said:

Pe ceasul meu nu merge aplicatia ta, am un Casio Illuminator din 2001, dar avantajul e ca tine bateria de 7 ani si merge ca-n prima zi...

[ http://i.ytimg.com/vi/uWC84iI7mnE/hqdefault.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Haha, am specificat că e pentru smartwatch-urile Android Wear :P

View Postpotae, on 27 noiembrie 2014 - 01:27, said:

E misto. Chiar am vazut zilele astea un articol despre cum unele firme vor sa ii dea in judecata pe unii ca le copiau fatza desi ceasuril erau chinezesti. Oricum ideea e ca nu ma asteptam sa fie asa smechere ceasurile smart. Credeam ca-s doar o extensie a telefonului insa sunt calumea. O sa imi cumpar si eu un d-asta decat un ceas obisnuit. Si in alta ordine de idei, mi-a venit un pic de voma in gura cand am citit "Handcrafted from the heart of Transylvania" :))
E original designul ;) Și da, chiar știe să facă multe un asemenea ceas.
Îmi pare rău pentru reacția provocată, nu se vroia să aibă nicio tentă șovină sau așa, doar mi se pare că sună binișor pentru străini :))

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate