Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sitemul de operare foloseste prea...

Ce farmacie VET online care "...

De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra
 Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 

Tastatura pt. Smart tv

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
rid

rid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,785
  • Înscris: 23.02.2006
Salut, cu lacrimi in ochi m`am despartit de vechiul tv si am cumparat un Philips smart tv .
Va rog recomandati`mi cea mai ieftina tastatura wireless pt. acest tv, am inteles ca doar de la Logitech si de la Philips sunt compatibile.
Multam'

Edited by rid, 22 November 2014 - 18:22.


#2
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,853
  • Înscris: 27.04.2010
Teoretic ar trebui sa mearga orice tastatura wireless ... incearca una normala, nu d-aia mica pt tv-uri, inainte de a da banii pe asa ceva. Cele dedicate au pretul de vreo 3 ori mai mare. Eu, la un Samsung smart am pus o tastatura wireless pe care o aveam la pc si merge fara probleme. Atata timp cat are acel modul care se conecteaza la tv (prin usb) si care ii da semnal tastaturii, nu vad de ce n-ar merge si la Philips ...

#3
rid

rid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,785
  • Înscris: 23.02.2006
Pt. ca asa mi`a zis tipul care aducea pachetele din magazie. Sa am grija ca nu stiu care de la Logitech merge si nu stiu care de la Philips. Era inghesuiala si n`am mai stat la 'schimbat retete cornulete' cu el, dar mi s`a parut ciudat si`am zis sa intreb p`aci. O sa iau o tast. de la un prieten sa testez daca nu stie nimeni sigur ce sa cumpar.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate