Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Nedumerire Adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
eroarepc

eroarepc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 11.05.2011
Salut,am un cont de youtube la care am legat contul meu de adsense...in contul de adsense apare ca am un venit de 2 euro din youtube.Intrebarea mea este urmatoarea: Eu am contul de adsense activat prin youtube,daca vreau sa pun anunturile mele pe alte siteuri trebuie fiecare sa fie verificat de catre adsense sau trebuie ca cei de la adsense sa imi verifice un singur site iar dupa aceea celelalte nu mai au nevoie de verificare sau este de ajuns ca am contul de youtube aprobat?

#2
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Trebuie verificat fiecare site pe care-l adaugi. Va trebui sa introduci un cod html la site-ul pe care vrei sa iti apara reclamele.

#3
eroarepc

eroarepc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 11.05.2011
eu am contul de adsense activat prin youtube.Daca as dorii sa pun anunturi si pe site-ul meu propriu ar fii totul ok dar eu vreau sa pun anunturi pe un site care nu este al meu.Detinatorul are si el cont de adsense activ...Intrebarea este urmatoarea : eu cum pot plasa anunturile mele pe site-ul lui? evident eu am acces la acel site...daca incerc sa fac verificarea imi spune ca site-ul este deja inscris in adsense.

Edited by eroarepc, 22 November 2014 - 17:32.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate