Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Problema Hotspot Windows 8

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
kenzorwings

kenzorwings

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 22.08.2011
Buna ziua! De curand tatal meu a cumparat un laptop pentru a-mi face o surpriza placuta de ziua mea si anume un Dell Inspiron 3531 cu windows 8 pe el. Cand am ajuns acasa toate bune si frumoase,vad laptop-ul nou pe masa ,ii multumesc de cadou si incep sa-l studiez.....La o vedere mai detaliata m-a socat ca nu are DVD-Writer si Suport ADSL ( placa de retea LAN),ci doar Wi-FI si 2 port-uri usb mari si late.

Am incercat sa  pun hotspot pe el cu programe,am incercat sa caut ad hoc,dar nici o sansa. (in concluzie vreau sa trimit mai departe internet).....si sunt conectat prin usb la o alta retea.


Idei?


Multumesc!

#2
pelikanu

pelikanu

    tread carefully

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.08.2005
Tutorial?
http://www.7tutorial...fi-access-point

#3
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
mai bine iei un nenorocit de router
e 40-50 lei la supermaket

#4
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
Am un PC de 1 an de zile fara unitate optica si nu mi-a creat nici o problema.... chiar nu am nevoie.... eu cel putin

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate