Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Navigator Problema mare!

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Zebro

Zebro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 15.05.2012
Buna ziua navigatori! Am o problema destul de grava si as dori cateva lamuriri din partea voastra daca e posibil. Am fost imbarcat pe o nava comerciala ca si cadet cu o companie nemteasca... Agentia care ma trimis este din Constanta si nava a fost in portul Rotterdam... Ajuns in tara lalelelor am dat o tura prin oras si la o cofetarie unde se comercializau prajituri cu resturi vegetale ... mai exact marijuana ... m-am infruptat dintr-o prajitura din curiozitate... Urmatorul port l-am avut la Le-Havre, Franta, unde a venit un doctor trimis de companie pentru a efectua testele drog - alcool... Constient fiind ca nu am scapare mi s-au prelevat probe biologice. Am tinut secretul ascuns pana in urmatorul port unde am vorbit cu Comandantul s-a ma trimita acasa  pentru probleme familiale... Comandantu a sunat compania care mi-a asigurat transportul si m-au trimis acasa ramanand sa platesc la urmatorul voiaj costurile de transport... cam 800 de euro. M-am prezentat la firma din Constanta si am cerut o noua plecare pentru a restitui plata ... am fost programat pe o nava pe care urma sa ajung abea peste 3 luni insa Manila nu mi-a mai aprobat imbarcarea... fiind cadet Manila se ocupa de cadeti... Acum nelamurirea mea este cam cat de grav este ca am calcat stramb si cum pot sa fac sa continui meseria asta? Au vreo baza de date comuna si risc sa nu mai plec niciodata in voiaj cu nici o companie? sau doar la compania respectiva?

#2
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014
Vinde flota si candideaza la presedintie.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate