Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Problema conexiune Internet (interfata clasica) - fost "eroare windows 8.1"

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1
ionel1993

ionel1993

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 17.10.2014
Salut, am instalat si eu de curand windows 8.1 si deja am o problema :) . Cand deschid un browswer sau orice altceva ,in desktop, care foloseste internet imi spune ca are o problema si nu se poate conecta la internet, dar daca folosesc browser-ul din start sau orice alta aplicatie din start care foloseste internet imi merge fara nici-o problema.  Deci, care ar putea fi problema? Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

#2
adiseni

adiseni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.12.2007
Ai Windows original?

#3
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,326
  • Înscris: 24.05.2010
Pe windows original cum face?

#4
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Mai rău.

#5
ionel1993

ionel1993

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 17.10.2014
deci care e faza, eu am win7 cu licenta, da m-am cam plictisit de el si am vrut sa incerc si optul(pirat), zis si facut, (in dual boot, nu am renuntat la7) dupa instalare mergea totul bine, dar dupa ce si-a facut update-urile nu imi mergea nicio aplicatie care folosea internetul, decat cele din start, antivirusul a gasit si niste virusi iar mai nou  touchpad-ul a luato si el razna si face ce vrea el , am impresia ca mi-au bagat astia de la microsoft niste update-uri de sa ma satur sa le piratez produsele, dar totusi sper ca e careva pe acest forum care sa ma ajute sa il configurez intr-un sfarsit. Acum scriu de pe 7. astept raspunsurile si parerile voastre si am rugamintea sa ma luati mai usor ca sunt si eu mic :)

#6
stanes

stanes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 24.06.2014

Quote

am impresia ca mi-au bagat astia de la microsoft niste update-uri de sa ma satur sa le piratez produsele
nu..genial mi se pare ca vrei si update

problema e windows-ul, nu stii sa piratezi

Edited by stanes, 01 November 2014 - 13:13.


#7
ionel1993

ionel1993

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 17.10.2014
am un program de ingrijire al sistemului si ala mia bagat toate update-urile la zi, la piratare ma pricep, dar nu prea am experienta pe piratarea windows

#8
stanes

stanes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 24.06.2014
nu te pot sfatui pt ca nu se vrea pe softpedia, nimeni nu te va invata sa piratezi windows, chestie de experienta

#9
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,326
  • Înscris: 24.05.2010
El tot spera

#10
ionel1993

ionel1993

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 17.10.2014
bine atunci, macar un link

#11
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013

View Postionel1993, on 01 noiembrie 2014 - 13:07, said:

deci care e faza, eu am win7 cu licenta, da m-am cam plictisit de el si am vrut sa incerc si optul(pirat), zis si facut, (in dual boot, nu am renuntat la7) dupa instalare mergea totul bine, dar dupa ce si-a facut update-urile nu imi mergea nicio aplicatie care folosea internetul, decat cele din start, antivirusul a gasit si niste virusi iar mai nou  touchpad-ul a luato si el razna si face ce vrea el , am impresia ca mi-au bagat astia de la microsoft niste update-uri de sa ma satur sa le piratez produsele, dar totusi sper ca e careva pe acest forum care sa ma ajute sa il configurez intr-un sfarsit. Acum scriu de pe 7. astept raspunsurile si parerile voastre si am rugamintea sa ma luati mai usor ca sunt si eu mic Posted Image

Softpedia nu incurajeaza pirateria software!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate