Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Facebook followeri

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
AnaMariaDobra

AnaMariaDobra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.10.2013
Salut! Seful meu m-a rugat sa administrez pagina de facebook a firmei la care lucrez. Pagina are 5000 de prieteni dar din cei 5000 doar 73 apar ca followeri. Cum pot sa ii fac pe toti sau macar pe mai multi sa devina followeri, sa poata sa vada postarile mele? Chiar nu vreau sa imi dezamagesc seful :D . Multumesc!

#2
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
Faci un cont pentru un business si nu un profil de PF.
D'oh!

Edited by easy90rider, 30 October 2014 - 18:47.


#3
AnaMariaDobra

AnaMariaDobra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.10.2013

View Posteasy90rider, on 30 octombrie 2014 - 18:46, said:

Faci un cont pentru un business si nu un profil de PF.
D'oh!
Contul e facut deja de ceva vreme de seful meu care si el mai posteaza. Ideea e ca nu se prea pricepe la Facebook si ar fi inutil sa ii explic ca e mai benefic unul de bussines.

#4
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,665
  • Înscris: 05.02.2012
Ma, eu mi-am dat seama de o chestie : in categoria "followers" apar doar cei care iti dau invite si tu le dai decline Posted Image . Si restul prietenilor sunt "followers" din default , pot da unfollow

Edited by Andreysc7, 30 October 2014 - 18:50.


#5
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
https://www.facebook...175644189234902
il transformi din profil in pagina.

#6
AnaMariaDobra

AnaMariaDobra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.10.2013

View PostAndreysc7, on 30 octombrie 2014 - 18:50, said:

Ma, eu mi-am dat seama de o chestie : in categoria "followers" apar doar cei care iti dau invite si tu le dai decline Posted Image . Si restul prietenilor sunt "followers" din default , pot da unfollow
Asa zici?

#7
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

View PostAnaMariaDobra, on 30 octombrie 2014 - 18:41, said:

Cum pot sa ii fac pe toti sau macar pe mai multi sa devina followeri, sa poata sa vada postarile mele? Chiar nu vreau sa imi dezamagesc seful Posted Image .
Postezi continut de calitate si atractiv incat lumea sa "faca" like, share,follow si alte actiuni din proprie initiativa, nu obligati/fraieriti/pacaliti. Este cea mai simpla metoda de a nu-ti dezamagi seful.

#8
Clipboard01

Clipboard01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 859
  • Înscris: 22.07.2014
Scrii si tu acolo chestii de genu' : "Bravo Ponta, pentru ca ai ajuns presedinte! Eu i-am dat like lui Ponta. Voi????". Si sa vezi cum se aduna like-urile.

#9
AnaMariaDobra

AnaMariaDobra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.10.2013

View Postdexterash, on 30 octombrie 2014 - 19:07, said:

Postezi continut de calitate si atractiv incat lumea sa "faca" like, share,follow si alte actiuni din proprie initiativa, nu obligati/fraieriti/pacaliti. Este cea mai simpla metoda de a nu-ti dezamagi seful.
Persoanele care sunt in lista deja sunt acolo din propria initiativa. Ce vreau eu este ca postarile mele sa fie vazute de toti.

View PostClipboard01, on 30 octombrie 2014 - 19:11, said:

Scrii si tu acolo chestii de genu' : "Bravo Ponta, pentru ca ai ajuns presedinte! Eu i-am dat like lui Ponta. Voi????". Si sa vezi cum se aduna like-urile.
Nu ma intereseaza chestiile astea superficiale. Nu like-uri vreau, vreau ca postarile mele sa fie vazute de cei din lista.

#10
Peter Blood

Peter Blood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,835
  • Înscris: 13.02.2007

View PostAnaMariaDobra, on 30 octombrie 2014 - 20:21, said:

Nu ma intereseaza chestiile astea superficiale. Nu like-uri vreau, vreau ca postarile mele sa fie vazute de cei din lista.

Cred ca e vorba de Lista lui Schindler...

#11
AnaMariaDobra

AnaMariaDobra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.10.2013
Bine, imi conving seful sa faca pagina de bussines. Va multumesc pentru raspunsuri!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate