Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Samsung galaxy s4 black edition VS HTC One mini 2

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Samsung galaxy s4 black edition VS HTC One mini 2 (11 member(s) have cast votes)

Care se merită cumpărat? După cum spuneam, raportul preț/calitate să fie cât mai mare, iar prețul cât mai accesibil.

  1. S4 black edition (9 votes [81.82%])

    Percentage of vote: 81.82%

  2. HTC One mini 2 (1 votes [9.09%])

    Percentage of vote: 9.09%

  3. Altele, ar fii perfect dacă ați putea da exemple, precum și să vă susțineți opinia. (1 votes [9.09%])

    Percentage of vote: 9.09%

Vote Guests cannot vote

#1
fuckid

fuckid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 04.11.2010
Aș dori să îmi cumpăr un telefon, o să aștept black friday pentru asta.
Am căutat și tot căutat...aceste telefoane sunt undeva la 1400-1500 lei momentan.
Ceea caut eu este un telefon performant și fiabil, de preferat cu ultimul android, cameră de 13 mp, baterie mare și memorie ram (htc are doar 1 gb).
Dar mă gândesc că ce contează cel mai mult este sfatul unei persoane care a folosit un timp aceste telefoane, pentru că prima impresie poate lăsa de dorit.
ps: era perfect dacă s4 nu era așa mare, nu mi se pare practic :)

#2
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
De ce faci comparatie intre 2 telefoane care fac parte din 2 categorii diferite?

E ca si cum ai alege dintre un camion si o masina de familie! Iar bugetul pe care l-ai alocat pentru black friday este maricel si ai putea sa te duci in zona de top, cum ar fi samsung galaxy S5, LG G3, sau din zona phablet poat un samsung galaxy note 3. Unii oameni estimeaza pe internet ca SGS5 ar putea fi pe la 1600 RON de BF!

#3
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,791
  • Înscris: 07.06.2014
stai linistit, ca nu vor fi telefoane prea bazate atunci, se vor pune la oferte ce au mai ramas stocuri si nu s-au vandut, adica maruntisuri.

iar daca va fi ceva ce merita cumparat, reducerea va fi infima, ori chiar acea crestere pe care au facut-o de vreo luna deja.

#4
buzucan

buzucan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 23.03.2006
Ce reduceri ma de BF? Posted Image) Preturile au tot zburat (in sus) dupa promotiile din toamna. Si cresc... tot cresc pana in ultima saptamana de dinaintea Black Friday!
Preturi mici sunt primavara sau vara cand pleaca lumea in vacanta si nu sunt vanzari prea mari.

Edited by buzucan, 24 October 2014 - 10:23.


#5
fuckid

fuckid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 04.11.2010
pai multă lume zice si de lg g2 că ar fii o soluție bună, nu mă supăr să scadă prețul la s4, dau și eu mai puțini bani atunci :P
vroiam niște sfaturi și eu

#6
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
Eu zic ca la buget de peste 1000 RON nu merita sa cumperi un smartphone din categoria mini, indiferent de marca si/sau promotii!

#7
dingo25

dingo25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 20.10.2012
Da, stai departe de "mini-uri". Daca esti dispus sa dai 1500, eu zic sa incerci sa mergi pe un Galaxy S5. Acum il gasesti pe la 1900, dar de BF va scadea pretul undeva la 1600-1700. Daca tot iti iei un telefon, ia unul calumea ca sa te tina minim 2 ani.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate