Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Food Network și Fine Living vor fi lansate și în alte țări în care Liberty Global oferă servicii de televiziune cu plată

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,827
  • Înscris: 07.07.2009
                    Food Network și Fine Living vor fi lansate și în alte țări în care Liberty Global oferă servicii de televiziune cu plată

Scripps Networks UK & EMEA a incheiat un acord de distributie in mai multe tari, valabil pe durata a mai multi ani, cu Liberty Global, companie care are operatiuni si in Romania ( UPC si Focus Sat ), anunță Broadband News. Acordul asigură atat continuarea difuzarii unor televiziuni precum Food Network, Travel Channel și Fine Living în teritoriile in care aceste canale sunt deja transmise, dar include si opțiunea Liberty Global de a adăuga Food Network și Fine Living într-o serie de piețe în care aceste televiziuni nu sunt prezente în grila de canale.

[ https://i.imgur.com/O5OxVXK.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Difuzarea televiziunilor Food Network și/sau Fine Living in noile teritorii va începe în anul 2015.

Jon Sichel, Managing Director, Scripps Networks UK & EMEA, a declarat: "Am avut un parteneriat de lungă durată cu Liberty Global. Este foarte interesantă extinderea canalelor noastre in oferta unuia dintre furnizorii cei mai cunoscuti si respectati in întreaga Europă."

Jeroen Bergman, Director Programe la Liberty Global a adăugat: "Ca parte a obiectivului nostru de a fi lideri in divertisment în diverse țări, vom continua sa oferim continut unic si de înaltă calitate. Suntem încrezători că televiziunile Scripps Networks vor aduce in continuare bucurie multora dintre abonații noștri. "

Sursa: http://hdsatelit.blo...ing-vor-fi.html

Edited by Kalman2007, 20 October 2014 - 12:07.


#2
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Inseamna ca Food Network o sa fie la UPC. Mi se pare un canal ok si o varianta excelenta pentru TV Paprika

Edited by a_d_y, 20 October 2014 - 12:14.


#3
nicolaeclaus

nicolaeclaus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 15.08.2011
Food Network este acum in grila celor de la TV SAT 2002.

#4
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Exista la mai multi operatori dar oficial o sa fie cand il avem la un operator important. Cred ca de la anul o sa aibe si subtitrare. Eu ma bucur! Imi place contentul postului.

#5
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
O prostie posturile de acest gen, daca ma uit 5 minute, salivez si mi se face instant foame. Daca te uiti mult, sigur devii obez. :) Mai bine Bear Grylls, mai taie pofta, cand vezi ce mananca....

#6
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Eu sincer sa fiu, ma uitam cu tava de mancare in brate la emisiunile lui Bear Grylls, habar n-am de ce. Posted Image

Legat de Fine Living si Food Network, mi se par niste canale ok din cat am apucat sa le vad pe internet, in special pentru femei, dar nu numai. Ar merge introduse in grila oricarui operator din Romania, da' e greu de crezut ca vor ajunge si la RCS/RDS.

#7
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,827
  • Înscris: 07.07.2009
Fine Living este de mult in grila UPC, mi se pare chiar ok. Asteptam si Food Network sa vedem si altceva decat TV Paprika :D

#8
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
Si mie imi place Fine Living. I-am vazut baia lui 50 cent care costa nici mai mult nici mai putin decat 80 mii $ :D

#9
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,452
  • Înscris: 17.06.2007
Degeaba din punctul meu de vedere, sunt nostalgic dupa BRAVA TV. Mi-a placut mult canalul acela.

#10
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Posta_d_y, on 20 octombrie 2014 - 16:02, said:

Si mie imi place Fine Living.
Same here. Ma uit des si e... altceva. :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate