Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Driver Retea in windows 8.1! ( fost " Placii in windows 8" )

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
qwertyuiop123467890

qwertyuiop123467890

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 08.03.2014
nu am gasit alt titlu Posted Image. Am un laptop Lenovo g550 (cred, nu stiu exact). Si problema mea este: Am o conexiune prin Wi-Fi (in acest moment windows 7) vreau sa instalez windows 8.1, dar nu stiu daca placa de net va fi functionala imediat dupa instalarea Windows-ului. Daca nu, ma ajuta 3DP NET?

Edited by qwertyuiop123467890, 01 October 2014 - 06:09.


#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,759
  • Înscris: 09.05.2005
Poti descarca driverele inainte de instalare: http://support.lenov...50-notebook?c=1

#3
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,802
  • Înscris: 07.06.2014
si ti s-a parut mai interesant sa pui un titlu fara rost si sens decat cel ce reflecta problema ta, anume de unde sa scoti drivere la un laptop de care nici nu stii ce model este, desi il ai in fata ta? nu stii sa citesti ce scrie pe el? are o eticheta pe care scrie modelul si seria, de fel sub laptop

#4
Cozzmy13

Cozzmy13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,464
  • Înscris: 15.04.2014
Exista Driver Backup!. Faci backup si ii dai restore dupa instalare, daca ai deja driver, nu-i mai dai.

#5
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004

View Postqwertyuiop123467890, on 01 octombrie 2014 - 06:08, said:

nu am gasit alt titlu Posted Image. Am un laptop Lenovo g550 (cred, nu stiu exact).
1. Si ala e titlu care l-ai "gasit" ? Modificat al subiect. N-am auzit pana acum de cuvantul " Placii".
2. E nevoie sa stii modelul exact - posibil sa ai driver de 8 pe site-ul lenovo la modelul tau. dar e porbabil prea greu de citit eticheta de pe fundul lui.
3. De obicei la placa de retea obisnuita sunt 99% sanse ca 8 sa aiba drivere ptr ea. Mai greu un pic la Wireless, dar nu e exclus nici acolo.

#6
qwertyuiop123467890

qwertyuiop123467890

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 08.03.2014
Raspunsurile:
Nu e in fata mea, laptopul era la munca (l-am uitat acolo).
Modelul este g550

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate