Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Noile iPhone-uri la Vodafone

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1
astateoftrance

astateoftrance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 16.09.2011
A fost publicat mai devreme un teaser pe site. Sunt convins 90% că va avea preČ›urile cu care se vindea 5S-ul zilele trecute si ~750 euro la liber. Rămâne să aflăm curând.

Attached File  ImageUploadedByTapatalk1412132694.531110.jpg   85.17K   148 downloads

Attached Files


Edited by astateoftrance, 01 October 2014 - 05:09.


#2
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,290
  • Înscris: 13.01.2011
Cine a văzut faza cu Morar de la Zu...

Cică nu se îndoaie, nu are nimic, dar băiatul nu trăgea de el, nu îl apăsa, nimic :) tipic stilului antenist, dezinformator.

Dar cînd s-a apucat să îl ,,butoneze " s-a blocat :icecream:  îi venea să îl trîntească de pămînt, dar la cîţi bani a dat pe el... a strîns din dinţi.

#3
Blender33

Blender33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 01.09.2012
Iphone 6 PLUS se indoaie.

Cine incearca sa indoaie un iphone 6 e retardat.

#4
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,290
  • Înscris: 13.01.2011
Dar softul se poate bloca !

Ori la banii ăia...

#5
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Cel mai mult imi place ca dupa ce fanii iau iphoneul scrasnesc din dinti ca nu e cum se asteptau, dar dupa ce au dat 4000 de lei pe el tac si inghit in sec. Alea is abonamente pe 24 luni, adica dupa ce ai dat 2500 lei avans mai dai inca 100+ lei pe luna 2 ani la vodafone. Super afacere. Are dreptate Ponta ca tot mareste taxele, romanu are bani frate da se da sarac.

#6
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014
40 milioane pe rezultatele votului de aici ? http://www.gsmarena....hone_6-6378.php
Mai bine cumpar motor renault RS pentru logan de banii aia Posted Image

Edited by rozone, 01 October 2014 - 08:53.


#7
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,780
  • Înscris: 06.09.2004
s-o vad si pe-asta. parca niciodata n-a fost disponibil la mai putin de 3 luni de la lansare. poate il bagau in oferta mai devreme, dar la inceput tot 2 luni asteptai sa fie pe stoc.

#8
Stan_Patzitul

Stan_Patzitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 26.08.2009

View Postrozone, on 01 octombrie 2014 - 08:52, said:

40 milioane pe rezultatele votului de aici ? http://www.gsmarena....hone_6-6378.php
Mai bine cumpar motor renault RS pentru logan de banii aia Posted Image

Ala e vot de invidie. Marea majoritate din votanti nu l-a tinut in mana niciodata dar stiu e ca design-ul e nasol. Sa fim seriosi. Nu l-au butonat dar stiu ei ca softul nu e bun. Etc. Nu am detinut niciodata produse apple dar nici sa fii jigodie nu cred ca e ok. Iti permiti-bine, nu-mergi mai departe. Nu e neaparat sa te razbuni.

#9
astateoftrance

astateoftrance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 16.09.2011
Eu sunt fanboy Apple, dar în acelaČ™i timp încerc să fiu Č™i imparČ›ial, adică apreciez Č™i celelalte device-uri bine construite. Am butonat z3 compact. Dacă aČ™ fi pus să aleg non-iPhone, acela ar fi telefonul meu. Am avut ocazia vinerea trecută să folosesc câteva zeci de minute si iPhone 6 Č™i m-a încântat, probabil îl voi cumpara anul viitor.

Attached File  ImageUploadedByTapatalk1412151709.007443.jpg   219.98K   63 downloads

Attached File  ImageUploadedByTapatalk1412151725.256201.jpg   237.28K   60 downloads

Edited by astateoftrance, 01 October 2014 - 10:23.


#10
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

View PostBlender33, on 01 octombrie 2014 - 07:34, said:

Iphone 6 PLUS se indoaie.

se indreapta daca de seara pana dimineata il pui sub niste carti d-alea cu coperti tari si verzi de la Adevarul Posted Image

Edited by Bucifon, 01 October 2014 - 10:38.


#11
micutuljhon

micutuljhon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,124
  • Înscris: 18.02.2012

View Postastateoftrance, on 01 octombrie 2014 - 10:22, said:

Eu sunt fanboy Apple, dar în acelaČ™i timp încerc să fiu Č™i imparČ›ial, adică apreciez Č™i celelalte device-uri bine construite. Am butonat z3 compact. Dacă aČ™ fi pus să aleg non-iPhone, acela ar fi telefonul meu. Am avut ocazia vinerea trecută să folosesc câteva zeci de minute si iPhone 6 Č™i m-a încântat, probabil îl voi cumpara anul viitor.

Attachment ImageUploadedByTapatalk1412151709.007443.jpg

Attachment ImageUploadedByTapatalk1412151725.256201.jpg
Pana atunci se va coace, numai bun de luat. :D

#12
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014

View PostStan_Patzitul, on 01 octombrie 2014 - 10:11, said:

Nu e neaparat sa te razbuni.
Ma bucur de ei ca au reusit prin metode de marketing sa-i faca pe toti ca sunt "razbunatori", sa ne simtim inferiori ca nu-l avem sau nici nu dorim sa-l avem , suntem vinovati de razbunare si ne acuzam reciproc ...asta pina citesti ce sta in spatele afacerii, dupa incepi sa-ti revi si sa te bucuri.

#13
Blender33

Blender33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 01.09.2012

View PostBucifon, on 01 octombrie 2014 - 10:38, said:



se indreapta daca de seara pana dimineata il pui sub niste carti d-alea cu coperti tari si verzi de la Adevarul Posted Image

Se indreapta dar crapa ecranul.

#14
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014
"Se indreapta dar crapa ecranul."
Esti invidios?
Vorbim de Iphone aici !
Nu crapa nimic, ii creste altul software , meniul e foarte bogat doar costa cit o masina.

#15
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
Cred ca doar 10 - 15% din posesorii de iphone sunt adevarati fani, oameni care chiar apreciaza munca, inovatia, ideea, din spatele produselor Apple (ma refer la oameni care au avut acum 10 ani ipod-uri, lucreaza pe mac-uri, au ipad de la prima generatie) restul... niste "unii" care au vazut ca da bine sa ai telefon cu mar, ca doar asa iti arati pseudostatutul social... e cam ca la masini, nu conteaza cat de sarac, amarat, dator la banci sau restantier la intretinere esti, daca ai bmw, Contezi, Existi, abia atunci Esti!... Plm, e normal sa fie asa intr-o societate bazata pe imagine si falsa valoare, o natie de crudutze si poponetzi ( adica de codini) ;)

#16
Ausradierer

Ausradierer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 22.10.2005

View Postnanashu, on 01 octombrie 2014 - 12:43, said:

Cred ca doar 10 - 15% din posesorii de iphone sunt adevarati fani
Daca esti "fanul" unui produs, esti automat o vita proasta. Eu sunt fanul nevoilor mele, fanul portofelului meu. Btw, am haifon, dar probabil nu sunt un "fan devotat"

#17
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,505
  • Înscris: 20.10.2006
De ce sa nu fi fan iphone daca chiar iti place ? Si chiar sunt niste telefoane bune, nu prea se compara cu alte marci!

#18
Stan_Patzitul

Stan_Patzitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 26.08.2009

View Postrozone, on 01 octombrie 2014 - 11:48, said:

Ma bucur de ei ca au reusit prin metode de marketing sa-i faca pe toti ca sunt "razbunatori", sa ne simtim inferiori ca nu-l avem sau nici nu dorim sa-l avem , suntem vinovati de razbunare si ne acuzam reciproc ...asta pina citesti ce sta in spatele afacerii, dupa incepi sa-ti revi si sa te bucuri.

Imi pare rau pt tine ca a nu detine ceva te face sa te simti inferior. Pe mine nu ma face. Deloc. Probabil programarea mentala a fost facuta de catre altii si cu mult inainte de apple asupra acelora care se simt inferiori ca nu au ceva. Nu stiu. Zic si eu.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate