Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Ai încercat și...

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
gabriHell-YA

gabriHell-YA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 27.07.2014
În acest subiect vreau să ne lăudăm cu descoperirile noastre din magazine (tot ce intră la food & drinks în special); cu așa zisele produse noi (de ce zic asta? exemplu: milka cu covrigi nu e ceva nou; am mâncat prin martie prima dată, era import din Germania. Și mai exact: pepsi wild cherry e nou pentru Români, nu și pentru americani). Dacă sunt și persoane din străinătate, e și mai bine (ne mai facem sânge rău că în România nu se găsesc).

N-o să încep eu deoarece voi fi reclamat că îmi fac promovare!

Edited by gabriHell-YA, 23 September 2014 - 15:58.


#2
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
am vazut in market doze de coca cola de culoare verde, erau vreo 3,6 lei bucata - coca cola life ii zicea
nu am avut curiozitatea sa incerc dar daca a incercat cineva e liber sa ne zica ce parere are

[ http://allinallnews.com/wp-content/uploads/2014/06/green-coke.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
_Claudiu_

_Claudiu_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,490
  • Înscris: 05.09.2013
Pai folosesc alt indulcitor (ceva din plante) pentru a avea mai putine calorii. Nu e asa de dulce precum cel clasic. Se pare ca multora le place noua formula  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/wA_24DYzSQ4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by _Claudiu_, 23 September 2014 - 16:18.


#4
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,367
  • Înscris: 09.08.2006

View PostgabriHell-YA, on 23 septembrie 2014 - 15:56, said:

În acest subiect vreau să ne lăudăm cu descoperirile noastre din magazine (tot ce intră la food & drinks în special); cu așa zisele produse noi (de ce zic asta? exemplu: milka cu covrigi nu e ceva nou; am mâncat prin martie prima dată, era import din Germania. Și mai exact: pepsi wild cherry e nou pentru Români, nu și pentru americani). Dacă sunt și persoane din străinătate, e și mai bine (ne mai facem sânge rău că în România nu se găsesc).

N-o să încep eu deoarece voi fi reclamat că îmi fac promovare!

NU, nu am incercat nimic din mizeriile occidentalilor.
Fructele noastre zac pe marginea santurilor si tu vrei sa incerc e-urile lor (cancere la pachet) ???!!
Nu ms!

#5
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,181
  • Înscris: 13.01.2011
Pepsi Ginga, gust interesant.

Dar a fost pe perioada campionatului... şi atît.

#6
claudrider

claudrider

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 18.09.2007
unde ati vazut cola life?

#7
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
[ http://www.timesnewroman.ro/files/attach/images/127/256375/coca_cola_usturoi.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
Strumfita

Strumfita

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 01.03.2005
Coca-Cola Life se gaseste la Auchan, pe 13 Septembrie si are ca indulcitor extract de stevie.

#9
trasnitul28

trasnitul28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 28.09.2012
Am mancat ciocolata Milka cu Lotus (speculanti)

#10
gabriHell-YA

gabriHell-YA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 27.07.2014
Fac mâine review la cola life... Am băut 2 doze deja oricum. Am fost la mare, de acolo am!

View PostMooF2010, on 23 septembrie 2014 - 16:36, said:


????? Garlic?.. De unde? Oricum, n-aș bea!

View Postcrisstonne, on 23 septembrie 2014 - 16:26, said:

Pepsi Ginga, gust interesant.

Dar a fost pe perioada campionatului... și atît.

Se mai găsește; dacă plătești transportul și contravaloarea produselor... Îți trimit un bax!

Pe scurt: cola life seamănă cu green cola (review la mine pe blog). Green Cola se face în fosta fabrică Coca-Cola din Grecia. Deci, cam aceeași rețetă practică!

... Și acum văd de unde e poza cu cola garlic.... LoL, nu există așa ceva!

Ah... Și cola life mai e de vânzare pe bunatatiamericane.ro

~5 lei e și un PET de 0,5l (Auchan Maritimo Constanța). Tot atât o fi și în București. În VITAN, la Auchan veți găsi multe produse din UK, în special. În apropiere e importatorul (Avatar Trading 3000)


Numai acolo am văzut Pepsi Max Cherry la 2L și în TITAN! În Constanța la niciun Auchan nu e, nici la Brașov! Dacă vreți review cu pepsi MAX Cherry, vă trimit în privat link-ul! Nu am voie să postez aici!

Edited by gabriHell-YA, 23 September 2014 - 19:52.


#11
trasnitul28

trasnitul28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 28.09.2012
Trimite-mi te rog.

#12
gabriHell-YA

gabriHell-YA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 27.07.2014

View Posttrasnitul28, on 23 septembrie 2014 - 20:06, said:

Trimite-mi te rog.

Ți-am trimis!

#13
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,904
  • Înscris: 07.11.2006

View Postovidiu21, on 23 septembrie 2014 - 16:19, said:

NU, nu am incercat nimic din mizeriile occidentalilor.
Fructele noastre zac pe marginea santurilor si tu vrei sa incerc e-urile lor (cancere la pachet) ???!!
Nu ms!

Considera ca ti-am dat un "infinit" de like-uri!!!!

ps.Din pacate snobismul,si de multe ori prostia, nu ne da voie sa consumam ceea ce am fost invatati.E mult mai interesant sa zici ca bei un Pepsi decat ca bei un Fructo.Apropo,ce-i ala Fructo?

#14
gabriHell-YAh

gabriHell-YAh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 28.09.2014
N-am mai postat nimic... Mi-au închis contul de pe care am creeat topicul. Motive: ură rasială., deoarece nu am încălcat vreo regulă. Dacă creezei un topic înseamnă că trebuie să-ți închidem contul! Din câte am văzut pe unele site-uri răutăcioase, se pare că moderatorii sunt unguri. Totodată, am mai citit și regulamentul și am aflat că forumul e autoproclamat instanță judecătorească cu drepturi depline (după modelul ținutului secuiesc). Mă rog...

Ce am mai încărcat: păi am găsit niște biscuiți faini LU la Carrefour! 13 lei 10 pachețele cu 2 biscuiți rotunzi. Import din Belgia.

#15
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,696
  • Înscris: 06.10.2012
Gabriele,

cand o sa inveti si tu ca pe acest forum NU se permite reclama catre blogul tau?
Sau se permite dupa ce esti cuminte si ajungi la 2000 postari, pana atunci, keep calm.

#16
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,321
  • Înscris: 04.05.2006
Au avut mai multe motive...si ti s-a spus de mult asta. Nu mai fii paranoic.

#17
gabriHell-YAh

gabriHell-YAh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 28.09.2014

View Post-Diana-, on 28 septembrie 2014 - 08:38, said:

Gabriele,

cand o sa inveti si tu ca pe acest forum NU se permite reclama catre blogul tau?
Sau se permite dupa ce esti cuminte si ajungi la 2000 postari, pana atunci, keep calm.

Înțeleg... Dar eu nu numesc reclamă. Oricum, nu obțin mare lucru.... Vreo 20 cititori la o postare sau chiar mai puțin. Deci nu mă îmbogățesc dacă las ceva în urmă pe aici!

De altfel, și forumul când era la început... La fel făcea! Sunt urme lăsate de către persoanele mai în vârstă gen zoso... Dar iar îmi închideți contul că fac off topic!

#18
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,696
  • Înscris: 06.10.2012
De ce nu ai rabdare 2000 postari? De ce?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate