Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Minute nelimitate pe mobil din RO in Germania ? Ce abonament ?

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
luk2011

luk2011

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,783
  • Înscris: 05.12.2004
http://www.zf.ro/com...elekom-13295541

Pe site-ul de mai sus la abonamentul Vodafone RED 25 apare scris : minute nelimitate in retea , si unele tari in UE atat pe fix cat si pe mobil .

Pe mine m-ar interesa ceva abonament cu minute nelimitate cu apeluri efectuate din RO pe numar de mobil din Germania ( D1 , D2 , O2 si E-plus ) .

Am cautat pe site-ul Vodafone din Romania , dar n-am gasit sa scrie acelasi lucru ca pe site-ul : Ziarul Financiar .

La RDS Digimobil stiu ca este abonament cu minute nelimitate international pe mobil .

Dar de ce scrie ca ar fi si la Vodafon RED 25 , iar pe site la ei nu apare nimic legat de asta .

Iar traficul de 1.5GB se poate consuma si in roaming , asa apare pe site-ul Ziarul Financiar de mai sus .

Aveti idee de asa ceva ?

Are Vodafone abonament cu minute nelimitate international pe mobil , in special Germania ?

#2
macette

macette

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,548
  • Înscris: 19.09.2008
Nu cred sa existe vre-un abonament in RO care sa iti dea posibilitatea sa suni nelimitat pe un numar de mobil din Germania.

#3
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
Este, dar nu la Vodafone.Doar Digi are nelimitat mobil UE.

#4
luk2011

luk2011

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,783
  • Înscris: 05.12.2004
Pe site-ul de mai sus , Ziarul Financiar asa apare la RED 25 , minute nelimitate in unele tari UE atat pe fix cat si pe mobil .

#5
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,558
  • Înscris: 30.07.2003
Pai tu iei de bun ce spune un ziarist dau ce-ti afiseaza firma in cauza ?

#6
luk2011

luk2011

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,783
  • Înscris: 05.12.2004
Normal ca ma iau dupa ce zice firma , dar am crezut ca exista asa ceva , doar ca n-am reusit sa gasesc informatia respectiva . Daca o aflam nu mai deschideam thread-ul asta .

#7
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,558
  • Înscris: 30.07.2003
Nu e prima data cand presa bate campii.

Edited by neagu_laurentiu, 21 September 2014 - 13:20.


#8
adiadiadrian

adiadiadrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 31.12.2013
este si la upc abonament nelimitat de pe fix pe mobil in UE...

#9
alexupit

alexupit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,326
  • Înscris: 23.09.2008
Cum a mai spus cineva, ia-ti abonamentul cu minute nelimitate de la Digi. Sunt incluse si retelele fixe si mobile din UE. Eu sun in special in Spania si Italia, dar sunt sigur ca merge si pentru Germania. Bafta!

#10
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

 luk2011, on 21 septembrie 2014 - 13:01, said:

http://www.zf.ro/com...elekom-13295541

Pe site-ul de mai sus la abonamentul Vodafone RED 25 apare scris : minute nelimitate in retea , si unele tari in UE atat pe fix cat si pe mobil .

Pe mine m-ar interesa ceva abonament cu minute nelimitate cu apeluri efectuate din RO pe numar de mobil din Germania ( D1 , D2 , O2 si E-plus ) .

Am cautat pe site-ul Vodafone din Romania , dar n-am gasit sa scrie acelasi lucru ca pe site-ul : Ziarul Financiar .

La RDS Digimobil stiu ca este abonament cu minute nelimitate international pe mobil .

Dar de ce scrie ca ar fi si la Vodafon RED 25 , iar pe site la ei nu apare nimic legat de asta .

Iar traficul de 1.5GB se poate consuma si in roaming , asa apare pe site-ul Ziarul Financiar de mai sus .

Aveti idee de asa ceva ?

Are Vodafone abonament cu minute nelimitate international pe mobil , in special Germania ?

Salutare,

Lista de pe site este actualizata, iar un abonament cu minute internationale pe mobil, din pacate, inca nu exista.

Multumesc

#11
cricri51

cricri51

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 30.07.2008

 Vodafone, on 21 septembrie 2014 - 15:24, said:



Salutare,

Lista de pe site este actualizata, iar un abonament cu minute internationale pe mobil, din pacate, inca nu exista.

Multumesc
Adica international nelimitat pe mobil!


#12
maiorukaki

maiorukaki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 24.03.2014

 Vodafone, on 21 septembrie 2014 - 15:24, said:


Salutare,

Lista de pe site este actualizata, iar un abonament cu minute internationale pe mobil, din pacate, inca nu exista.

Multumesc
exista la altii...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate