Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Nokia Lumia 636

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
sir_irwin

sir_irwin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 04.09.2014
Păreri despre acest model.
In afara de faptul că are 1gb ram, procesor mai nou si un pret relativ maricutz pe site-uri precum quickmobile, voi ce păreri nai aveti despre acesta?
Daca acest topic există deja, dl moderator stie ce trebuie să facă... eu am inteles ca pot deschide ....

#2
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
Ce conteaza cat costa la QM?... Ai idee cam cat de seriosi sunt aia? Important este cat costa pe la emag, altex, evomag, pcgarage sau orice magazin serious unde poti face retur fara batai de cap. Prost nu poate sa fie, Nokia isi respecta blazonul si cred ca merge impecabil un astfel de telefon cu 1 giga de ram daca si alea cu 512 mb sunt atat de laudate.

P.s. cat costa la QM aia? Ca nu am chef sa le mai fac o vizita pentru asta...

#3
sir_irwin

sir_irwin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 04.09.2014
Am pomenit de QM pt ca am cumpărat de la ei si au fost ok, pretul ar fi cam 830 ron, cu un blitz si o camera secundară ar fi fost best buy...

Oricum are 4G, quadcore de 1,2 display de 4,5 daca nu gresesc.
Dar cu toate astea mai tare mi-se pare 1320-ul chiar daca are dualcore... Spre exemplu la ofertă  cum a fost 1320-ul (990 ron) tot pe la QM se merita pt cine era interesat zic eu mai bine un nl1320 decât "surpriza" asta nl636.

#4
sir_irwin

sir_irwin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 04.09.2014
Nu prea sunteți interesati de modelul asta vad, dar când o-sa apară oficial cu un pret mai rezonabil parca vad ca o sa devina brusc interesant... Pana atunci ne dam cu părerea numai pt 730,830,x30, ca de cumpărat sufletul bani pt ele..

#5
Spavencus

Spavencus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 24.07.2014
Mie mi se pare interesant modelul asta. M-am gandint sa imi iau un 630 dar 636 este mult mai bun datorita memoriei ram si la pret nu e diferenta prea mare.

Edited by Spavencus, 09 November 2014 - 12:23.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate