Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Goclever Quantum 450

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
tudortudor

tudortudor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 25.02.2014
Salut! As dori sa aflu parerile voastre in legatura cu telefonul http://www.cel.ro/te...l-sim-black-l/. Ma intereseaza sa stiu cum ruleaza jocurile si aplicatiile, si daca voi avea probleme in viitor cu el. L-am ales pentru ca imi place design-ul, iar pretul este accesibil. As dori sa stiu si daca exista optiuni mai bune la acest pret. Multumesc!

#2
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
Petarda cu P Mare! Citeste interminabilul topic despre goclever quantum 4...

Edited by nanashu, 19 September 2014 - 00:08.


#3
catalin_petrescu

catalin_petrescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 08.01.2014
Nu e bun GoClever.

Alege unul dintre:
Nokia Lumia 520 http://www.marketonl...ii-office-black
Moto E http://www.marketonl...4-1980mah-black
Nokia Lumia 630 Dual-Sim http://www.sigmanet....ndows-8-1-black

#4
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,728
  • Înscris: 10.11.2013
Poti merge si pe
http://www.pcgarage....ent=price-promo daca vrei dual sim sau 525 in caz ca vrei jocuri ..
http://www.price.ro/...lack_917650.htm
Daca vrei un telefon pentru gaming mai bine suplimentezi usor bugetul si in aproximativ 600 de lei poate prinzi in iphone 4s cu gevey, acel goclever nu-ti va face fata la nimic solicitant.

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
Avand in vedere recomandarile colegilor as spune ca Nokia Lumia 630 dualsim ar merita daca vrei un telefon cu functie dualsim. Doar la memoria ram cred ca sta putin mai rau decat Lumia 525, dar nu sunt sigur cat de tare isi pune amprenta aspectul asta in cazul Windows Phone 8.1.

Motorola Moto E e bun daca vrei neaparat un telefon cu Android si nu poti suplimenta bugetul pana la Moto G.

#6
tudortudor

tudortudor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 25.02.2014
Nu, nu am nevoie de functia dualsim, si nu ma incanta atat de mult windows mobile. Ma gandeam in acest moment la http://www.emag.ro/t...m/pd/DL7YSBBBM/ , insa nici despre acest model nu stiu nimic.

#7
nealsmith

nealsmith

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 14.07.2014
Iara vorbim de petarde si chinezarii?

#8
kraiova00

kraiova00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.11.2012
Am facut eu comanda azi! Luni au zis ca vine, sper sa fie bun!!

#9
catalin_petrescu

catalin_petrescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 08.01.2014

View Posttudortudor, on 19 septembrie 2014 - 14:54, said:

Nu, nu am nevoie de functia dualsim, si nu ma incanta atat de mult windows mobile. Ma gandeam in acest moment la http://www.emag.ro/t...m/pd/DL7YSBBBM/ , insa nici despre acest model nu stiu nimic.
Nu e bun. Samsung S7580 Trend Plus e mult mai slab decat Moto E.

View Postn-amname, on 19 septembrie 2014 - 04:09, said:

...sau 525 in caz ca vrei jocuri ..
Putin probabil sa mai gaseasca Lumia 525 in stoc la vreum magazin serios

View Postkraiova00, on 19 septembrie 2014 - 20:12, said:

Am facut eu comanda azi! Luni au zis ca vine, sper sa fie bun!!
Sper ca nu e vorba de pocnitoarea de Trend Plus. Daca da, mai ai timp sa anulezi comanda.

#10
kraiova00

kraiova00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.11.2012
Nu, nu e vorba de ,,pocnitoarea,, de Galaxy Trend, aici se discuta de GoClever Quantum 450! Deci aia care se baga asa cu ,,teoriile conspiratiei'' si care se cred ,,prea saraci ca sa cumpere lucruri ieftine'' ii rugam sa cante la alta masa. Omul a intrebat cum ruleaza, cum se comporta, etc, iar voi care nici macar nu l-ati tinut in mana comentati cu tot felul de pareri, gen ,,Cumpara pe x sau pe y!''
#tudortudor, maine cand il voi primi iti spun eu mai multe! Inainte am avut un Quantum 4, din primul lot, prin precomanda si am fost mai mult ca multumit, nu am avut nici o problema!

#11
tudortudor

tudortudor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 25.02.2014

View Postkraiova00, on 21 septembrie 2014 - 09:04, said:

Nu, nu e vorba de ,,pocnitoarea,, de Galaxy Trend, aici se discuta de GoClever Quantum 450! Deci aia care se baga asa cu ,,teoriile conspiratiei'' si care se cred ,,prea saraci ca sa cumpere lucruri ieftine'' ii rugam sa cante la alta masa. Omul a intrebat cum ruleaza, cum se comporta, etc, iar voi care nici macar nu l-ati tinut in mana comentati cu tot felul de pareri, gen ,,Cumpara pe x sau pe y!''
#tudortudor, maine cand il voi primi iti spun eu mai multe! Inainte am avut un Quantum 4, din primul lot, prin precomanda si am fost mai mult ca multumit, nu am avut nici o problema!

Astept parerea ta, multumesc!

#12
kraiova00

kraiova00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.11.2012
L-am luat! Primeste de la mine 8/10 la functionalitate si 70% ar fi bun din ce ma asteptam sa fie! Este exceptional pe net fata de Quantum 4! Las mai multe impresii cand intru pe PC, acum sunt pe el.

#13
kraiova00

kraiova00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.11.2012
Deci... PRO: ecran bun, casti bune, camera buna comparativ cu una de 8 mpx de pe un Vonino, blitz mic, dar puternic, viteza mare cu semnal putin pe net si ma mai gandesc la pro-uri:))... deocamdata astea mi-au sarit in ochi:D. CONTRA: butoane plasate aiurea, senzor lumina VARZA, pot sa zic procesor mai slab ca la Q4, No feedbak la butoane, volum cam mic, dar acceptabil, la Q4 il puteam regla pentru ca avea procesor MTK, dar la BROADCOM nu prea cred ca am ce-i face, RAM-ii chiar daca am ~150-160 liberi s-ar parea ca merge cam sacadat, cam greut/grosut :D. Va mai zic si despre baterie alta data pentru ca acum e inca in procesul de ,,formatare''!

#14
kraiova00

kraiova00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.11.2012

View Postkraiova00, on 25 septembrie 2014 - 16:13, said:

Deci... PRO: ecran bun, casti bune, camera buna comparativ cu una de 8 mpx de pe un Vonino, blitz mic, dar puternic, viteza mare cu semnal putin pe net si ma mai gandesc la pro-uri:))... deocamdata astea mi-au sarit in ochi:D. CONTRA: butoane plasate aiurea, senzor lumina VARZA, pot sa zic procesor mai slab ca la Q4, No feedbak la butoane, volum cam mic, dar acceptabil, la Q4 il puteam regla pentru ca avea procesor MTK, dar la BROADCOM nu prea cred ca am ce-i face, RAM-ii chiar daca am ~150-160 liberi s-ar parea ca merge cam sacadat, cam greut/grosut Posted Image. Va mai zic si despre baterie alta data pentru ca acum e inca in procesul de ,,formatare''!

Scuze de triple post:)), dar nu este optiunea de edit! Va rog cine stie cum pot modifica setarile sunetului din soft, inafara de aplicatia Mtk Engineering?!

#15
kraiova00

kraiova00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.11.2012
13031 scor AnTuTu! :))

#16
kraiova00

kraiova00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.11.2012
Apropo, imi retrag cuvintele, nu mai e valabil nici un PRO! E cel mai de kkt telefon si procesor!!

#17
kraiova00

kraiova00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 07.11.2012
Fratilor, azi m-a lasat wireless-ul...adica imi gaseste retelele, se conecteaza dar ,,No connection'' :-?? Bateria cred ca ar cam fi de 1200-1300 mAh, imi iasa din aplicatii, si cateodata cand se incalzeste se restarteaza!! Cat m-ar costa costul de retur la cel.ro? Si vreau sa stiu daca il pot schimba cu alt telefon+ o diferenta de bani!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate