Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

Operator introducere date- se mai cauta?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Aly07

Aly07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 28.05.2012
Neata. Stiti cumva daca mai este cautat postul de Operator introducere, prelucrare si validare date? Am de gand sa fac un curs, de aceea intreb. Multumesc anticipat!

#2
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,570
  • Înscris: 30.07.2003
Vezi pe site-urile cu joburi. Mai gasesti cate un anunt, desi asta merge mai bine cu ceva cunostinte de contabilitate. Insa nu cursul ala te invata mare lucru.

#3
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,303
  • Înscris: 11.08.2003
la mine nu e nevoie de nici o scoala sau curs, singura cerinta e sa cunosti tastatura, restul se invata. ultma angajare a fost facuta la inceputul anului trecut.

#4
Aly07

Aly07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 28.05.2012

 neagu_laurentiu, on 18 septembrie 2014 - 09:11, said:

Vezi pe site-urile cu joburi. Mai gasesti cate un anunt, desi asta merge mai bine cu ceva cunostinte de contabilitate. Insa nu cursul ala te invata mare lucru.
Daca am Atestat de competente profesionale, eu terminand liceul la profil mate-info, mai am nevoie de acest curs?

#5
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,570
  • Înscris: 30.07.2003
Nu mai ai nevoie. Oricum nu se uita nimeni la aceste hartii, operare PC stie mai toata lumea azi. Insa unii vor sa cunosti a lucra cu un anumit program dar asta se invata repede daca-ti da posibilitatea angajatorul si nu ia pe cineva care cunoaste deja.

Edited by neagu_laurentiu, 18 September 2014 - 09:51.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate