Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Test de sarcina!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1
Spoilogu

Spoilogu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 28.11.2010
Salutare!!!

Nu stiu sigur daca am nimerit bine dar va spun pe scurt povestea mea:
De vreo luna si ceva vorbesc cu o fata, e mai mare ca mine si din in cand tot aduce vorba de copii, casatorie si alte chestii din astea. In tot acest timp am avut contacte sexuale neprotejate de 2,3, chiar si de 4 ori pe zi, si bineinteles am avut grija sa nu ejaculez in ea, pana acum a facut vreo 3 teste de sarcina, toate au iesit negativ, iar de aici si intrebarea mea, se pot pacali aceste teste?... Adica sa puna apa acolo in loc de urina?
Ea se simte mai tot timpul obosita,fara energie si fara chef de viata.

#2
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,679
  • Înscris: 09.11.2010
1. Daca nu vrei copii foloseste prezervativul. Eventualele BTS de ce nu le pui la socoteala? Sau tu crezi ca fata era virgina inainte de tine?
2. Teoretic nu. Testele de sarcina sunt 99% corecte dar intotdeauna se va sugera un test de sange pt a fi 100% sigur.
3. Asa-i ca simti ca duduia ti-a intins o cursa ca sa te insori cu ea? (E mai mare ca tine, aduce vorba de casatorie dupa O LUNA)
4. Pentru orice eventualitate oblig-o sa-si faca niste analize de sange. Indiferent ce are.

Edited by Autumn_Dream, 18 September 2014 - 08:28.


#3
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014
Cea mai urita parte a unei relatii , pacaleala si minciuna .
Daca se dovedeste a fi real ce relatezi mai sus cauta in alta parte , nu are rost, astfel de relatii sunt sortite esecului intr-o proportie mult mai mare decit rezultatul testului de sarcina .

#4
Jericho77

Jericho77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 10.05.2014
nu te baza pe scosul afara si testele de sarcina

asa, din cand in cand , mai merge, dar in general foloseste prezervativ sau pastile

daca nu, o sa fii un tatic si poate chiar un sot fericit,cat de curand.

Edited by Jericho77, 18 September 2014 - 08:46.


#5
Tritonal

Tritonal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 15.07.2010
Tu poate ai scoso din ea, dar poate cel de inaintea ta a uitat de treaba asta, de aceea trebuie sa fii prudent cu astea mai mari, ca ea vrea sa te faca tatic chiar daca nu esti tu taticul.

#6
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Care dracu mai e plăcerea sa fubti faca termini pe pereti... Decât sa dai bani pe teste de sarcina mai bine dai bani pe prezervative.

#7
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
Bineinteles ca testele se pot pacali, mai ales daca fata vrea sa se marite.
Tu cam ce zici?
Vrei sa te insori?

#8
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,555
  • Înscris: 11.06.2010

View PostSpoilogu, on 18 septembrie 2014 - 08:18, said:

iar de aici si intrebarea mea, se pot pacali aceste teste?

Da, cu apa sau urina diluata.

#9
Blitz1

Blitz1

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 165
  • Înscris: 07.08.2014

View Postrozone, on 18 septembrie 2014 - 10:32, said:

Dupa aproximativ 3000 contacte trebuie schimbat set motor .
Prea mult, face rau la inima .

Daca sunt tineri nu se strica nimic, decat relatia sexuala.
Adica se satura de facut toate prostiile care le trec prin minte, si dupa ce s-au saturat adio....
El o sa piarda timpul la bere sau la pescuit,etc,
Ea o sa-l piarda la televizor.

#10
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014

View PostBlitz1, on 18 septembrie 2014 - 10:35, said:

Adica se satura de facut toate prostiile care le trec prin minte, si dupa ce s-au saturat adio....
Posted Image asta e ca minunea aia scoasa de unii medici ca trebuie sa bei 3 litrii de apa/zi .
Dupa nici 10 zile de tratament te urasti de apa ca tiganu de aia a masii.

#11
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013

View PostAutumn_Dream, on 18 septembrie 2014 - 08:27, said:

1. Daca nu vrei copii foloseste prezervativul. Eventualele BTS de ce nu le pui la socoteala? Sau tu crezi ca fata era virgina inainte de tine?
2. Teoretic nu. Testele de sarcina sunt 99% corecte dar intotdeauna se va sugera un test de sange pt a fi 100% sigur.
3. Asa-i ca simti ca duduia ti-a intins o cursa ca sa te insori cu ea? (E mai mare ca tine, aduce vorba de casatorie dupa O LUNA)
4. Pentru orice eventualitate oblig-o sa-si faca niste analize de sange. Indiferent ce are.
Ce imi plac sfaturile astea de la cei mai in varsta :).Sincer eu am ascultat astfel de sfaturi si din fericire nu am muscat momeli de genu.Pai dupa o luna daca aduce deja vorba de casatorie si copii atunci e ceva putred in Danemarca.

#12
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,109
  • Înscris: 05.06.2002
How to lose a guy in 10 days

#13
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,679
  • Înscris: 09.11.2010

View PostZIGZAG20, on 18 septembrie 2014 - 11:50, said:

Ce imi plac sfaturile astea de la cei mai in varsta Posted Image.Sincer eu am ascultat astfel de sfaturi si din fericire nu am muscat momeli de genu.Pai dupa o luna daca aduce deja vorba de casatorie si copii atunci e ceva putred in Danemarca.

Nu trebuie neaparat sa fii in varsta ci sa fii un pic inteligent.Astfel de cazuri in care femeia aduce vorba de casatorie si copii dupa 4 saptamani  de intalniri trebuie sa te puna un pic pe ganduri. Plus, casatoria si copiii ar trebui planuite nu sa vina asa pe nepusa masa.

Tipa (fiind si mai mare ca el) trebuie sa fie disperata dupa maritis, ca altfel nu-mi explic atitudinea ei.

Edited by Autumn_Dream, 18 September 2014 - 13:36.


#14
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014
Da, copii sunt rodul dragostei dintre doua fiinte de sex opus ...iar cum la ei rodul asta e de 4 ori/zi normal ca s-a scurtat timpul de asteptare . Ia desfasoara si vei vedea ca la altii le ia luni bune sa ajunga la asemenea date pe contor .

Edited by rozone, 18 September 2014 - 13:47.


#15
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009
http://forum.softped...-gravida-au-ba/
http://forum.softped...ca-eti-gravida/
http://forum.softped.../#entry15868266

Am sters 9 mesaje...
Da, testele se pot falsifica. Foloseste prezervativul. Mister deslusit.
Discutiile despre numarul de acte sexuale, calitatea lor si orice nu are treaba cu aria dar are treaba cu mecanismele placerii se rezolva pe SL.
Topicul se inchide. VA ROG FRUMOS SA NU MAI INCURCATI ARIA ASTA CU SL! ( adica, 50%+ din postari au fost offtopic )

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate