Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Instalare steam games pe hard extern.

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
satanicgem

satanicgem

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 02.12.2009
Pot downloada (de la o sala de net - ramane sa  aflu daca mi se permite de catre supraveghetor/administratorul salii) jocurile pe care le am in contul de Steam pe un hard extern ca apoi sa conectez  hardul la pc si sa-mi vad linistit de ele ? Steam-ul va recunoaste jocurile instalate pe hard ca fiind instalate  (instalate in  pc, sa pot da click and play) ?
Jocurile pe care am de gand sa le downloadez le pot juca linistit in Offline mode.

Intreb pentru ca am net cu portia (cartela de 10gb/luna), si nu pot face cine stie ce cu ei. Hardul cu jocuri ar fi mana cereasca.
Muktunesc.

Edited by satanicgem, 17 September 2014 - 02:24.


#2
Power211

Power211

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 20.10.2011
nu ai nici un vecin cu wifi in zona ta ?? asta ar rezolva problema limitarii netului ...

#3
rohen17

rohen17

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 31.01.2010
Eu nu mi-as loga contul de Steam la o sala de jocuri.

#4
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
poti.
va trebui sa instalezi Steam si sa ii arati calea spre locul unde ai jocurile. el vede ca sunt, si atat.
oricum, nici io nu as avea curajul sa pun parola aiurea, mai ales daca ai investit mult in jocuri. mai bine cauta un prieten, ceva.

#5
freetools

freetools

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 21.10.2007
De unde ai net cu cartela? Ce naiba e 30 lei pe luna un ab8nament. Nu cumva vrei sa copiezi si alte jocuri pe care nu le ai si speri sa le poti baga pe contul tau sa joci offline?  in cazul asta nu merge.

#6
satanicgem

satanicgem

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 02.12.2009

View Postfreetools, on 17 septembrie 2014 - 08:23, said:

De unde ai net cu cartela? Ce naiba e 30 lei pe luna un ab8nament. Nu cumva vrei sa copiezi si alte jocuri pe care nu le ai si speri sa le poti baga pe contul tau sa joci offline?  in cazul asta nu merge.
Nu locuiesc in romania, plus ca internetul nu e ceva ce pot schimba. Ori ma multumesc cu portia ori  ma ''adaptez''.

View Postslai, on 17 septembrie 2014 - 07:16, said:

poti.
va trebui sa instalezi Steam si sa ii arati calea spre locul unde ai jocurile. el vede ca sunt, si atat.
oricum, nici io nu as avea curajul sa pun parola aiurea, mai ales daca ai investit mult in jocuri. mai bine cauta un prieten, ceva.
Nu cunosc pe nimeni aici. Si nici vecin cu wifi n-am.
Legat de parola, m-am gandit si eu la asta, o voi schimba imediat ce pasesc in afara salii, daca totul merge ''ca pe roate''.

View PostPower211, on 17 septembrie 2014 - 03:47, said:

nu ai nici un vecin cu wifi in zona ta ?? asta ar rezolva problema limitarii netului ..
Iti dai seama c daca aveam nu mai faceam topicul asta. :P


#7
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Vezi sa-ti schimbi parola si la email pentru ca o sa-ti ceara verificare cand intri prima oara din sala aia de jocuri... De asemenea mai ai optiunea sa dezactivezi toate celelalte computere de pe care te-ai logat cu Steam, uita-te si tu la optiunile din Account.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate