Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Mouse pt PS4

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
gabytro

gabytro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 06.08.2008
Salut,
As fi vrut sa cumpar un adaptor care sa ma lase sa folosesc mouseul, sau un mouse dedicat pt PS4. Am vazut ca sunt cateva solutii si as fi vrut sa va rog sa mi recomandati ceva.

1. http://xim4.com/
2. http://www.tuact.com/products/venom-x
3. http://controllermax...ucts/cronusmax/

Am auzit si ca ar merge sa conectez direct mouseul la consola, dar m as mira sa fie asa simplu. Nu cred ca ar mai fi fost variantele de mai sus.
Merci frumos!

Edited by gabytro, 14 September 2014 - 18:09.


#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Poti conecta orice mouse/tastatura pe USB direct la consola, dar nu le vei putea folosi in jocuri, ci numai in meniu si in browserul web.
Pentru jocuri ai nevoie de un adaptor ca in link-urile date de tine.

#3
gabytro

gabytro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 06.08.2008
Am inteles. Si ai idee care ar fi mai ok dintre cele 3? Chiar nu foloseste nimeni? :(

#4
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
La sectiunea de "Jocuri & Console" forumul Softpedia sta cam slab, nu e la fel de stufos ca alte forumuri. De asta nici nu s-a inghesuit lumea sa-ti spuna ce sa alegi.
Poti intra pe forumul consolegames.ro si sa te interesezi acolo, fiindca precis vei primi mai repede raspuns.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate